Saunowy Pakiet Aktywizujący - cykl performansów audiowizualnych i warsztaty art-terapeutyczne

i

Autor: materiały prasowe Saunowy Pakiet Aktywizujący - cykl performansów audiowizualnych i warsztaty art-terapeutyczne

Saunowy Pakiet Aktywizujący - cykl performansów audiowizualnych i warsztaty art-terapeutyczne

2022-09-08 10:26

Wrześniowe wydarzenia otworzą nowy cykl w warszawskiej SAUNIE- S.P.A. 7 i 8 września w przestrzeni opuszczonego basenu i sauny w podziemiach budynku przy placu Bankowym odbędą się ambientowe wydarzenia audiowizualne w formie instalacji i performansów. Sprawdźcie szczegóły.

Wrześniowe wydarzenia otworzą nowy cykl w warszawskiej SAUNIE- S.P.A. 7 i 8 września w przestrzeni opuszczonego basenu i sauny w podziemiach budynku przy placu Bankowym odbędą się ambientowe wydarzenia audiowizualne w formie instalacji i performansów. Pierwszego dnia głos Antoniny Nowackiej zabrzmi w dialogu z dźwiękami tworzonymi elektronicznie i akustycznie przez Jerzego Mączyńskiego, drugiego dnia harfa z solo Anny Pasic płynnie przeniknie w ułożony przez Daisy Cutter set dj-ski. Zmysł słuchu wejdzie w interakcję z doznaniem wzrokowym- dźwięk płynący równolegle z kilku punktów w przestrzeni wraz ze zmieniającymi swoją intensywność i temperaturę promieniami światła i obrazami otoczy ciało, które reagując na bodźce dowolnie będzie mogło poszukiwać swojego miejsca i stanu skupienia.

Dwudniowa sesja zostanie zamknięta panelem dyskusyjnym zestawiającym zróżnicowane podejścia i praktyki dotyczące terapeutycznego aspektu sztuki w wymiarze społecznym i psychologicznym.

Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1

SAUNA - harmonogram

SAUNA ul. Marszałkowska 115 (wejście od ul. Przechodniej) 7 i 8 września, godz. 19.00

Darmowe wejściówki na pojedyncze wydarzenia do zarezerwowania przez going.pl lub PM na Instagramie SAUNY @sauna0studio. Wydarzenia będą rejestrowane. Na miejscu dostępne będą poduszki i jednorazowe zatyczki do uszu + upominek w formie zestawu do sesji SPA w domu. Harmonogram:

  • 7.09. | Antonina Nowacka (wokal)+ Jerzy Mączyński (kompozycja)+ VLVFG (live visuals, light)
  • 8.09. | Anna Pasic (harfa+elektronika) + Daisy Cutter (dj set) +VLVFG (live visuals, light)

+ panel dyskusyjny

Produkcja wydarzenia: SAUNA / Jerzy Mączyński i Katarzyna Debska

Dokumentacja wideo wydarzenia: Łukasz Bieniecki | Inżynier dźwięku: Andrzej Kijanowski

Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura- Interwencje. Edycja 2022