PRZERÓB-my maj 2021: o co chodzi? Kiedy kolejna edycja?

2021-05-15 16:13 Jakub Adamiak
PRZERÓBmy maj 2021: o co chodzi? Kiedy kolejna edycja?
Autor: Materiały prasowe PRZERÓB-my PRZERÓBmy maj 2021: o co chodzi? Kiedy kolejna edycja?

Na świeżym powietrzu, pod namiotami, w luźnej, rzemieślniczo kreatywnej atmosferze, ponownie spotkacie się z naszymi Twórcami i Przetwórcami. Ponownie, jak to na Przerób-My bywa, zobaczycie jak powstaje rękodzieło, weźmiecie udział w pokazach i warsztatach a na naszym kiermaszu kupicie niepowtarzalne rękodzieło. Kiedy wybrać się na wyjątkowe spotkania?

Spis treści

  1. PRZERÓB-my maj 2021: o co chodzi?
  2. PRZERÓB-my maj 2021: DATA

PRZERÓB-my maj 2021: o co chodzi? Kiedy kolejna edycja? Celem Przerób-My  jest wzmocnienie świadomości społecznej na temat poszanowania środowiska, recyklingu, upcyklingu i świadomej konsumpcji. To jedyne takie wydarzenie, które łączy ideę upcyclingu oraz rzemiosła i rękodzieła. Wydarzenie jest otwarte, a proponowane aktywności i warsztaty bezpłatne dla odwiedzających. W ten sposób "Przerób-My" dba o zapewnienie dostępu wszystkim zainteresowanym, bez względu na zasobność portfela, aktywizując przy tym nie tylko praską ale też całą warszawską społeczność.

Restauracje nie otworzą się od 15.05? Właściciele mają gigantyczny problem!

Te hity rozgrzeją Was w maju!

PRZERÓB-my maj 2021: o co chodzi?

W Centrum Praskim Koneser na warszawskiej Pradze, odbędzie się kolejna edycja wydarzenia Przerób - My, czyli święto upcyklingu, rzemiosła i rękodzieła. Na placu głównym pod namiotami, będą czekały na gości atrakcje, takie jak:

  • kiermasz rękodzieła i rzemiosła, na którym będzie można kupić projekty bezpośrednio od Twórców
  • pokazy kreatywnego DIY
  • warsztaty i zajęcia twórcze takie jak warsztaty z szycia na maszynie, wyplatanie papierowej wikliny, zajęcia z zakresu upcyklingu.

Każdy znajdzie coś dla siebie a hasłem przewodnim Przerób-My będzie jak zawsze obudź w sobie kreatywność.

PRZERÓB-my maj 2021: DATA

W dniach 15 i 16 maja na placu Centrum Praskiego Koneser na warszawskiej Pradze, odbędzie się kolejna edycja wydarzenia Przerób - My, czyli święto upcyklingu, rzemiosła i rękodzieła. okazji odbywającej się również 15-go maja Nocy Muzeów, godziny otwarcia wydarzenia tego dnia organizatorzy wydłużyli do godz. 21:00. Wszak Przerób-My odbywa się w jednym z najpiękniejszych, zabytkowych miejsc warszawskiej Pragi. Warto ten majowy weekend spędzić kreatywnie i na świeżym powietrzu, tym bardziej, że czynne będą również ogródki restauracyjne Centrum Praskiego Koneser. Wydarzenie będzie otwarte od godziny 11 do 21 w sobotę oraz od godziny 11 do 18 w niedzielę. Wstęp dla gości oraz udział w warsztatach jest BEZPŁATNY. Jeśli nie możecie dotrzeć na to kreatywne wydarzenie, zajrzyjcie na nową platformę przerobmy.pl , tam znajdziecie warsztaty on-line, wizytówki oraz sklepy Twórców.