PRZERÓB-my lipiec 2021: o co chodzi? Kiedy kolejna edycja?

2021-07-23 7:16 Paweł Bogaj
PRZERÓB-my lipiec 2021: o co chodzi? Kiedy kolejna edycja?
Autor: SuperNova

Na świeżym powietrzu, pod namiotami, w luźnej, rzemieślniczo kreatywnej atmosferze, ponownie spotkacie się z naszymi Twórcami i Przetwórcami. Ponownie, jak to na Przerób-My bywa, zobaczycie jak powstaje rękodzieło, weźmiecie udział w pokazach i warsztatach a na naszym kiermaszu kupicie niepowtarzalne rękodzieło. Kiedy wybrać się na wyjątkowe spotkania?

Spis treści

  1. PRZERÓB-my lipiec 2021: DATA

PRZERÓB-my lipiec 2021: o co chodzi? Kiedy kolejna edycja? Kiedy kolejna edycja? Celem Przerób-My jest wzmocnienie świadomości społecznej na temat poszanowania środowiska, recyklingu, upcyklingu i świadomej konsumpcji. To jedyne takie wydarzenie, które łączy ideę upcyclingu oraz rzemiosła i rękodzieła. Wydarzenie jest otwarte, a proponowane aktywności i warsztaty bezpłatne dla odwiedzających. W ten sposób "Przerób-My" dba o zapewnienie dostępu wszystkim zainteresowanym, bez względu na zasobność portfela, aktywizując przy tym nie tylko praską ale też całą warszawską społeczność.

Rozwód Maryli Rodowicz. Ujawniamy nagranie

PRZERÓB-my lipiec 2021: DATA

W dniach 24 i 25 lipca na placu Centrum Praskiego Koneser na warszawskiej Pradze, odbędzie się kolejna edycja wydarzenia Przerób - My, czyli święto upcyklingu, rzemiosła i rękodzieła. Przerób-My odbywa się w jednym z najpiękniejszych, zabytkowych miejsc warszawskiej Pragi. Warto ten lipcowy weekend spędzić kreatywnie i na świeżym powietrzu, tym bardziej, że czynne będą również ogródki restauracyjne Centrum Praskiego Koneser. Wydarzenie będzie otwarte od godziny 11 do 20 w sobotę oraz od godziny 11 do 18 w niedzielę. Wstęp dla gości oraz udział w warsztatach jest BEZPŁATNY. Jeśli nie możecie dotrzeć na to kreatywne wydarzenie, zajrzyjcie na nową platformę przerobmy.pl , tam znajdziecie warsztaty on-line, wizytówki oraz sklepy Twórców.