Nocny Market 2022 - powraca jedno z ulubionych wydarzeń warszawiaków!

Nocny Market
Autor: WordRidden flickr.com Nocny Market

Ta impreza to gratka nie tylko dla warszawskich foodies! Nocny Market zapowiada sezon 2022 obiecując doskonałe jedzenie oraz wspaniałą atmosferę. Sprawdźcie, na kiedy zaplanowano pierwsze tegoroczne wydarzenia z cyklu

Nocny Market 2022 - nieczynne perony Dworca Głównego przy ul. Towarowej znów zapełnią się stoiskami z najlepszym street foodem, a atmosferę znakomitej zabawy podbiją światła barwnych neonów. Możemy być pewni, że kolejny sezon tego kulinarnego wydarzenia przyciągnie nie tylko foodies! Organizatorzy Nocnego Marketu 2022 zapowiedzieli już datę spotkań w maju oraz kilku pierwszych wystawców, którzy zaserwują warszawiakom i warszawiankom przepyszne potrawy. Kiedy zaczyna się Nocny Market 2022 i czyje stoiska znajdziemy na peronach przy Towarowej? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w dalszej części naszego artykułu.

Energylandia otwiera się dla gości. Sezon 2022 rozpoczęty

Nocny Market 2022 - od kiedy trwa sezon?

Na Facebookowej stronie Nocnego Marketu pojawiła się zapowiedź tegorocznego sezonu. Pierwsze spotkanie wielbicieli i wielbicielek street foodu zaplanowano na weekend 6-8.05. Organizatorzy zapowiadają obecność mistrzów street foodu (tych znanych z poprzednich edycji i tych debiutujących), mnóstwo przestrzeni, solidnie zaopatrzone bary oraz kilka niespodzianek, których jeszcze nie zdradzają.

Nocny Market 2022 - kto rozstawi stoiska?

Znamy już pierwszych wystawców majowego Nocnego Marketu. W weekend 6-8.05 na peronach przy Towarowej pojawią się:

  • Pizzaiolo
  • Uobiod pop-up by Magiczny Składnik
  • BYDŁO i POWIDŁO Meat-ing Place

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Nocny Market 2022 - powraca jedno z ulubionych wydarzeń warszawiaków!