Monika Król w Atrium Reduta! Gdzie spotkać naszą prezenterkę?

i

Autor: Jacek Ponder Monika Król w Atrium Reduta! Gdzie spotkać naszą prezenterkę?

Monika Król czyta najpiękniejsze bajki dzieciom! Kiedy i gdzie ją spotkać?

2021-12-15 13:35

Monika Król, którą bardzo dobrze znacie z anteny Radia SuperNova będzie dostępna dla wszystkich fanów naszej stacji w Atrium Reduta w Warszawie. Co będzie tam robiła Królowa? Gdzie i kiedy ją spotkać? Szczegóły zdradzamy Wam na radiosupernova.pl.

Monika Król w Atrium Reduta! Gdzie spotkać naszą prezenterkę? To pytanie zadają sobie wszyscy fani naszej stacji radiowej. Ostatnio w Atrium Reduta mogliście spotkać, znanego z duetu z Piotrem Jachimem z programu Projekt Popołudnie Kamila Kowalskiego, a w pierwszą sobotę grudnia towarzyszył Wam Mateusz Kwiatkowski. Nasi prezenterzy przyłączyli się do akcji czytania dzieciom bajek. Dzięki temu Wasze pociechy rozwijają się, a przy okazji mogą poznać pracę w radiu od postaw. Tym razem będziecie mogli spotkać się z Moniką Król. Kiedy dokładnie i gdzie spotkać Królową w Atrium Reduta?

SuperNova LIVE: Magda Bereda w szczerej rozmowie z Pawłem Wiszniewskim

Monika Król w Atrium Reduta! Gdzie i kiedy spotkać naszą prezenterkę?

Monika Król prowadzi na antenie Radio SuperNova program SuperGramy od poniedziałku do piątku o godzinie 13:00. Naszą prezenterkę będziecie mogli spotkać na żywo w Atrium Reduta już w sobotę, 18 grudnia 2021 roku. Gdzie dokładnie? W Centrum Reduta będzie czytać najpiękniejsze bajki dla Waszych pociech. Koniecznie wpadnijcie i zabierzcie swoje dzieciaki!