Michał Szczygieł

i

Autor: materiały prasowe Michał Szczygieł

Michał Szczygieł zagra koncert w Szerokich Barach! Co zaśpiewa 22 lipca?

2022-07-19 11:21

Michał Szczygieł to jeden z popularniejszych piosenkarzy młodego pokolenia, który ogromną rozpoznawalność zyskał dzięki The Voice of Poland. Jeszcze większy rozgłos zyskał dzięki piosenkom, które w mgnieniu oka skradły serca słuchaczy. Teraz okazuje się, że zagra koncert w Warszawie! Sprawdźcie szczegóły.

Michał Szczygieł to jeden z czołowych wokalistów młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Artysta zadebiutował w 2018 roku świetnie przyjętym singlem „Nic tu po mnie”, jednak największy rozgłos przyniósł mu wydany w 2020 kawałek „Spontan”, który jak dotąd zyskał status podwójnej platynowej płyty. Domeną Michała Szczygła jest nie tylko świetny głos, ale również dynamiczne, popowe produkcje z elementami muzyki urban. W czerwcu 2021 ukazał się debiutancki album artysty zatytułowany „Tak jak chcę”.

Mamy dla Was wspaniałą informację! Już w najbliższy piątek 20 lipca o godzinie 21, Michał Szczygieł zagra koncert w Warszawie w Szerokich Barach. Będzie to jedyny koncert klubowy Michała z perkusją i DJ-em zaplanowany w tym roku w stolicy. Z pewnością artysta zaśpiewa swoje hity, przy których noga sama będzie ruszać się do tańca!

Więcej informacji o koncercie, znajdziecie TUTAJ.

Szybkie Pytania Kamil Bednarek