Legia Warszawa - Bodo Glimt: GODZINA. O której jest mecz Legii dzisiaj 7.07.2021?

2021-07-07 10:16 Jakub Adamiak
Legia Warszawa - Bodo Glimt: GODZINA. O której jest mecz Legii dzisiaj 7.07.2021?
Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS / EAST NEWS Legia Warszawa - Bodo Glimt: GODZINA. O której jest mecz Legii dzisiaj 7.07.2021? (SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS / EAST NEWS)

To będzie wyjątkowe starcie. Rusza Champions League. Mistrz Polski będzie próbował awansować do fazy grupowej. W pierwszej rundzie rywalem Legii będzie norweski zespół Bodo Glimt. O której godzinie jest mecz dzisiaj 7.07.2021?

Legia Warszawa - Bodo Glimt: GODZINA. O której jest mecz Legii dzisiaj 7.07.2021? Piłkarskie emocje wcale nie gasną po odpadnięciu reprezentacji Polski z Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Legia Warszawa zaczyna walkę o fazę grupową Ligi Mistrzów. Poprzednia edycja nie była zbyt łaskawa dla drużyny ze stolicy. Zostali pokonani przez Omonia Nikozja. Piłkarze Czesława Michniewicza zagrają cztery spotkania, jeżeli wygrają, znajdą się w fazie grupowej Champions LEague. Pierwszy przeciwnik jest bardzo wymagający, ponieważ Bodo Gilmt to mistrz Norwegii i wicelider tamtejszej ligi. Zwycięzca tej pary zagra w drugiej rundzie z Florą Tallin bądź maltańskim Hiberniansem. Przegrany wystąpi w eliminacjach Ligi Konfederacji Europy.

Mecze dzisiaj EURO 7.07.2021 środa. Jakie mecze dziś 7 lipca i o której godzinie?

Ile zarabiają polscy piłkarze? Lewandowski, Krychowiak, Glik | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #24
Sonda
Kto wygra to spotkanie?

Legia Warszawa - Bodo Glimt: GODZINA

Przewidywany skład Legii na mecz z Bodo Glimt to: Boruc - Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia - Skibicki, Martins, Slisz, Kapustka, Mladenović - Luquinhas, Emreli. Spotkanie rozpocznie się w środę, 7 lipca 2021 roku o godzinie 18:00. Rewanż odbędzie się tydzień później na Łazienkowskiej o godzinie 20:00.

Źródło: Legia Warszawa - Bodo Glimt: GODZINA. O której jest mecz Legii dzisiaj 7.07.2021?