Księżniczki i rycerze pojawią się w Parku Rozrywki Julinek. Ten weekend będzie wyjątkowy

2021-06-17 6:53 Jakub Adamiak
Księżniczki i rycerze pojawią się w Parku Rozrywki Julinek. Ten weekend będzie wyjątkowy
Autor: Materiały prasowe Parku Rozrywki Julinek Księżniczki i rycerze pojawią się w Parku Rozrywki Julinek. Ten weekend będzie wyjątkowy

Park Rozrywki Julinek położony jest w otulinie Kampinowskiego Parku Narodowego. Otoczenie sprawia, że możemy spędzić czas na łonie natury wraz z rodziną. Tym razem W weekend 19-20.06.2021 do Julinka zawitają wyjątkowi goście. Księżniczki i rycerze zawładną areną cyrkową. Co się będzie działo? Sprawdziliśmy to dla Was.

Czas na rodzinną zabawę w Parku Rozrywki Julinek! Już w ten weekend magiczne pokazy iluzjonisty Konrada Modzelewskiego. Będziecie mieli oczy wytrzeszczone ze zdziwienia i brzuchy obolałe od śmiechu! Znikające chusty, ucieczka z kajdanek czy lewitująca kula to tylko część pokazu. Konradowe show jest bardzo interaktywne – w wielu trikach magik potrzebuje asystentów wybieranych spośród publiczności. W klimat zabaw podwórkowych przeniosą Was uczniowie Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w spektaklu dyplomowym Zabawy Podwórkowe Wspomnienia z dzieciństwa - to czas radości, beztroski, swobody, to czas wyzwań, odkrywania świata, pierwszych miłości i marzeń. Spektakl przewidziany dla małych i dużych. Każdy przecież zna berka, chowanego czy grę w klasy. Każdy kiedyś był wikingiem, piratem czy księżniczką. Nie zabraknie konkursów, warsztatów kreatywnych i zabaw dla całej rodziny, a dla łasuchów lody rzemieślnicze KOSMOS - 2 porcje lodów w cenie 1. Jak zawsze czekają na Was park linowy, ścianka wspinaczkowa, minigolf, zjeżdżalnia wodna Hippo i kraina dmuchańców. Zatem, zabierzcie rodzinę, znajomych i przybywajcie do Parku Rozrywki Julinek.

Atrakcje w Parku Rozrywki Julinek!
Źródło: Księżniczki i rycerze pojawią się w Parku Rozrywki Julinek. Ten weekend będzie wyjątkowy