Krwiobieg Warszawa 2021: kiedy startuje bieg? Do kiedy można się zapisać?

i

Autor: Materiały prasowe Krwiobieg Warszawa Krwiobieg Warszawa 2021: kiedy startuje bieg? Do kiedy można się zapisać?

KrwiObieg Warszawa 2021: kiedy startuje bieg? Do kiedy można się zapisać?

2021-06-11 12:53

Czwarta edycja KrwiObiegu WARSZAWA to coroczne wydarzenie organizowane przez Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża Warszawie oraz agencję Adliner. Jego głównym celem jest promocja honorowego krwiodawstwa, promowanie zdrowego stylu życia poprzez bieganie na świeżym powietrzu oraz zebranie funduszy na pomoc najbardziej potrzebującym.

KrwiObieg Warszawa 2021: kiedy startuje bieg? Do kiedy można się zapisać? W 2021 roku środki przeznaczone zostaną na wypoczynek letni dzieci i młodzieży z terenu Mazowsza. Ten rok to również okres, gdzie aktywność na świeżym powietrzu oraz integracja ze społeczeństwem jest na wagę złota, dlatego tak bardzo organizatorom zależy aby doszedł do skutku. Krwiobieg to miejsce dla każdego, komu bliskie jest pomaganie i świadomość, że zwykłe chcę może zdziałać cuda i uratować komuś życie. Oddając krew – darujesz życie – to hasło towarzyszy działaniom Polskiego Czerwonego Krzyża, najstarszej i najbardziej wszechstronnej organizacji humanitarnej w Polsce, która od kilkudziesięciu lat zajmuje się organizacją i propagowaniem honorowego krwiodawstwa oraz uświadamianiem znaczenia krwi w ratowaniu życia i zdrowia ludzkiego.

Rusza łączenie węzła Puławska z węzłem Ursynów. Najpierw likwidacja zawrotki

Gdański bieg równości

KrwiObieg Warszawa 2021: kiedy startuje bieg?

19 czerwca 2021 roku, w sobotę, na terenie Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Dokładnie przy ulicy Wybrzeże Gdyńskie. Start i meta zlokalizowane będą na terenie parku przy Komitecie Olimpijskim. Termin ten związany jest z rocznicą Światowego Dnia Krwiodawcy, który obchodzony jest 14 czerwca. Rok 2021 jest również wyjątkowy dla naszej organizacji z uwagi na obchody 100-lecia Młodzieży Polskiego Czerwonego Krzyża.

Biegi dla dorosłych:

 • Mały KrwiObieg - 5 kilometrów
 • Duży KrwiObieg - 10 kilometrów
 • Mały KrwiObieg - 5 kilometrów chodziarze i Nordic Walking
 • Bieg sztafetowy - 50km
 • Ultramaraton - 50km
 • Aktywnie dla PCK „Idę –biegnę –wspieram!” – bieg wirtualny - dystans dowolny

Biegi dla dzieci:

 • Białe krwinki 100 metrów – bieg dzieci do 3 lat
 • Białe krwinki 200 metrów – bieg dzieci do 5 lat
 • Czerwone krwinki 500 metrów – bieg dzieci od 5 do 10 lat
 • Czerwone krwinki 1000 metrów – bieg dzieci od 8 do 12lat
 • Czerwone krwinki 1500 metrów – bieg dzieci od 12 do 16 lat

KrwiObieg Warszawa 2021: jak i do kiedy się zapisać?

Elektroniczne zapisy na KrwiObieg Warszawa 2021 wystartowały. Wystarczy, że wejdziecie na elektroniecznezapisy.pl i tam zgłosicie chęć udziału.