Królowa Śniegu - Teatr Capitol

i

Autor: materiały prasowe Królowa Śniegu - Teatr Capitol

Królowa Śniegu - nowy spektakl dla najmłodszych Widzów w Teatrze Capitol

2022-11-18 15:29

Warszawski Teatr Capitol zaprasza najmłodszych Widzów na ponadczasową baśń, spektakl pt. „Królowa Śniegu." Przenieście się razem z nami do Krainy Lodu, czarów i magii. Po każdym grudniowym przedstawieniu spotkanie z Mikołajem. Sprawdźcie szczegóły.

Królowa śniegu to ponadczasowa baśń Hansa Christiana Andersena, która rozgrzewa miliony czytelników już od 1845 roku. To przepiękna opowieść, która na dobre zadomowiła się nie tylko w dziecięcej wyobraźni. Specjalnie napisana na potrzeby Teatru Capitol, zupełnie nowa adaptacja sceniczna ukochanej przez pokolenia historii jest pełna humoru, magii oraz fascynującej tajemnicy. Groźna, a jednocześnie pociągająca Kraina Lodu, zła i piękna królowa, rozbite kawałki zaczarowanego zwierciadła i ekscytujące przygody Gerdy poszukującej Kaja, składają się w fantastyczne obrazy o odwiecznej walce dobra ze złem. Muzycznie rozśpiewana inscenizacja w nowoczesnej scenografii sprawi, że będzie to podróż niezapomniana dla Widzów w każdym wieku. Pełna przygód historia niesie ponadczasowe wartości, podkreśla jak ważne w życiu są przyjaźń i miłość.

Piotr Kupicha z Feel "mama mi dała kase, nie było więcej pieniędzy" | 10na10 i nie tylko!

Królowa Śniegu w Teatrze Capitol

Spektakl na deskach warszawskiego Teatru Capitol będzie można zobaczyć już od 20 listopada. Obok najnowszego przedstawienia w ramach dziecięcej sceny Teatru Capitol na najmłodszych Widzów czeka jeszcze aż dziewięć edukacyjnych i muzycznych spektakli, które bawią i uczą jednocześnie. Przeżyjcie wspólnie z nami szkolne przygody wychowanków „The Capitol School of Warsaw” w spektaklach „Brzechwa 2020” i „Projekt Tuwim.” Razem z nami popłyńcie w daleki rejs do Afryki z „Doktorem Dolittle”, śledźcie z zapartym tchem ponadczasową historię „Pinokia” dajcie się porwać w świat największych odkryć i wynalazków w spektaklu „Wanna Archimedesa” oraz przekonajcie się, że hejt nie jest ok podczas musicalu „Friends.” Zobaczcie współczesną interpretację klasycznej baśni Braci Grimm – musical „#kopciuszek” i otwórzcie się na marzenia z roztańczonym i emocjonującym musicalem „Dreams”. Nie przegapcie przebojowej, musicalowej nowości dla młodzieży pt.”KONGO.”

Po wszystkich spektaklach dla dzieci w grudniu na najmłodszych czeka moc dodatkowych atrakcji - spotkanie z najprawdziwszym Świętym Mikołajem. Pokaż swojemu dziecku magię Teatru!

Królowa Śniegu - Teatr Capitol [BILETY]

Bilety na spektakl Królowa Śniegu można zakupić online na stronie www.teatrcapitol.pl/spektakl/krolowa-sniegu lub stacjonarnie w kasie biletowej.

Królowa Śniegu - nowy spektakl dla najmłodszych Widzów w Teatrze Capitol

i

Autor: materiały prasowe Królowa Śniegu - nowy spektakl dla najmłodszych Widzów w Teatrze Capitol