Joe Biden w Warszawie. Zamknięte ulice. Utrudnienia. Gdzie są objazdy? Jak dojechać do pracy?

i

Autor: AP PHOTO/PATRICK SEMANSKY Joe Biden w Warszawie. Zamknięte ulice. Utrudnienia. Gdzie są objazdy? Jak dojechać do pracy?

Joe Biden w Warszawie. Zamknięte ulice. Utrudnienia. Gdzie są objazdy? Jak dojechać do pracy?

2022-03-24 7:00

Joe Biden przyjeżdża do Warszawy w piątek, 25 marca 2022 roku. To oznacza, że na mieszkańców czkają spore utrudnienia. Wizyta amerykańskiego przywódcy wiąże się z podwyższoną kontrolą bezpieczeństwa. Jakie utrudnienia czekają na warszawiaków? Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was, które ulice są zamknięte i jak będzie działać komunikacja miejsca.

Spis treści

  1. Joe Biden w Warszawie. UTRUDNIENIA
  2. Joe Biden w Warszawie. KOMUNIKACJA MIEJSKA

Joe Biden przyjeżdża do Warszawy. W związku z tym mieszkańców stolicy będą mieli sporo problemów w poruszaniu się po mieście. Prezydent Stanów Zjednoczonych odbędzie spotkanie z Prezydentem Polski. Tematem rozmowy będzie kryzys humanitarny wywołany przez rosyjską agresję na Ukrainę Biden w Polsce będzie dwa dni, od piątku 25 marca 2022 roku, do soboty, 26 marca 2022 roku. Jakie utrudnienia czekają na kierowców?

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)

Joe Biden w Warszawie. UTRUDNIENIA

Z powodu przyjazdu Joe Bidena do Polski, wyłączone zostaną ulice Czerniakowska, Powsińska, Wiertnicza i Przyczółkowa do Wilanowa. Zamknięta zostanie również ciąg ulic: Wybrzeże Gdańskie – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Solec – Czerniakowskiej – Powsińska – Wiertnicza – Przyczółkowa – Drewny – Warszawska (na odcinku Karsińskiego – Konstancin-Jeziorna, w kierunku południowym) wraz z ulicami poprzecznymi. Odcinek Emilii Plater na odcinku od Jerozolimskich do Nowogrodzkiej będzie dostępny tylko dla rządowych samochodów.

Joe Biden w Warszawie. KOMUNIKACJA MIEJSKA

Autobusy, które jeżdżą wyżej wymieniony ulicami, będą kierowane na objazdy. Wszystkie szczegóły dotyczące utrudnień w kursowaniu autobusów i tramwajów znajdziecie na stronie Warszawskiego Transportu Miejskiego.

QUIZ. Sprawdź co wiesz, na temat boysbandów z lat 90'. Niektóre pytania mogą cię zaskoczyć

Pytanie 1 z 12
Pierwszym singlem zespołu Backstreet Boys była piosenka: