Hip Hop Festiwal w Ząbkach

i

Autor: materiały prasowe

WYDARZENIE

Hip Hop Festiwal w Ząbkach już 9 września 2023. Sprawdź co będzie się działo

2023-09-06 12:06

Już w najbliższą sobotę 9 września w Ząbkach odbędzie się Hip Hop Festiwal. Na scenie wystąpi między innymi Kubańczyk. Sprawdź dokładny harmonogram i wybierz się na jedną z najlepszych imprez w okolicach Warszawy!

Już w sobotę 9 września Ząbki pod Warszawą będą przez jeden wieczór stolicą Hip Hopu. To właśnie tam po raz pierwszy w historii zagoszczą zespoły Hip Hop oraz Rap. Na scenie pojawi się między innymi: Polska Wersja, Kubańczyk, Dudek P56, Filipek, Karpiu Tuner ZBK, Antony Esca, Nikiels i Wołominiacy. To jednak nie koniec niespodzianek. Będzie też specjalna strefa VIP dla fanów, w której będzie można dostać autografy, zrobić sobie zdjęcia z gwiazdami i poczęstować się przysmakami z cateringu. Po za tym znajdziemy strefy gastronomii - strefa piwa - strefa stoisk sprzedażowych ( wata, popcorn, lody, pamiątki).

Bilety zakupić można na ebilet, eventim, kupbilecik, Going. Mieszkańcy Ząbek z kartą będą mieli bilety promocyjne, dzieci do 10-tego roku wstęp bezpłatny. Zapraszamy do wcześniejszego zakupu biletów, ponieważ im bliżej koncertu tym cena będzie wyższa.

Hip Hop Festiwal w Ząbkach

i

Autor: materiały prasowe