Havana nocą czyli nocne strzyżenie w Little Havana. Kiedy i o co chodzi?

i

Autor: Materiały prasowe Little Havana Havana nocą czyli nocne strzyżenie w Little Havana. Kiedy i o co chodzi?

Havana nocą czyli nocne strzyżenie w Little Havana. Kiedy i o co chodzi?

2021-08-04 11:10

Do tej pory była Noc Strzyżenia Wiedźm w książce Adama Wieczorka. Teraz nadchodzi prawdziwe nocne strzyżenie w Little Havana Barber Shop. To właśnie w trakcie tego eventu Wasze włosy zostaną poskromione przez wyspecjalizowanych fryzjerów.

Havana Nocą to już tradycja. Kolejna edycja tej wyjątkowej imprezy, będzie obfitowała w ogromną ilość włosów. W trakcie tego eventu przeniesiecie się do Stanów Zjednoczonych i sprawdzicie jak skutecznie zadbać o Wasze włosy wraz z prawdziwymi profesjonalistami. To jedyna taka impreza w mieście, w trakcie której możecie wpaść do barbera w… nocy. Hubert, Karolina i Gabriel sprawią, że Wasze fryzury będą szalone, zadbane i przede wszystkim modne. Przy okazji będziecie mogli również poznać nowe osoby, które również w tą wyjątkową noc odwiedzą Little Havana Barber Shop na Łukowskiej 1. 

B.R.O po raz pierwszy szczerze o współpracy z Ekipą Friza [WYWIAD]

Koniecznie zabierzcie znajomych i sprawcie im prawdziwą frajdę, bo na takiej imprezie jeszcze nie byli. Nocne strzyżenie w Little Havana Barber Show już w soboty na niedzielę, 28 na 29 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:00. Będziemy mieli dla Was specjalne vouchery na Havana nocą. Słuchajcie nas uważnie. Imprezę poleca Radio SuperNova.

B.R.O o współpracy z Ekipą i swoim nowym singlu