Gwiazdkowe Marzenie 2022 - moc prezentów dla dzieci [KONKURS]

i

Autor: materiały prasowe Gwiazdkowe Marzenie 2022 - moc prezentów dla dzieci [KONKURS]

Gwiazdkowe Marzenie 2022 - moc prezentów dla dzieci [KONKURS]

2022-12-14 8:25

Super Express powraca z akcją "Gwiazdkowe Marzenie 2022" pod patronatem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Co zrobić by wygrać? Sprawdź szczegóły.

Najmłodsi warszawiacy, ta akcja jest dla Was! Co zrobić by wygrać? To banalnie proste! W specjalnym formularzu internetowym opiszcie nam, o jakich prezentach pod choinkę marzycie, a także jakie są wasze najskrytsze marzenia. Zrobicie to w bardzo prosty sposób rejestrując się na stronie akcji „Gwiazdkowe Marzenie” https://gwiazdkowemarzenie.se.pl.

Najpiękniejsze prace maluchów nagrodzimy. A prezenty wręczy Mikołaj na uroczystej przedświątecznej gali, która w tym roku odbędzie się na Białołęce. W trakcie spotkania z Mikołajem odbędzie się też przepiękny koncert kolęd. A zaśpiewa je gwiazda młodego pokolenia - Kaja Gniecioszek. Galę poprowadzi Jakub Klym z Radia SuperNova.

Kaja Gniecioszek - Głowa do góry | SuperNova Live

Akcja "Super Expressu" Gwiazdkowe Marzenie oznacza, że prezentów będzie wiele, dlatego zachęcamy najmłodszych warszawiaków do opisywania i malowania swoich marzeń. Dary pomagają organizatorom konkursu przygotować władze Białołęki, Bemowa, Bielan, Ochoty, Rembertowa, Śródmieścia, Ursynowa, Wilanowa i Woli oraz partnerzy akcji - firmy Piekarnia Oskroba, Tramwaje Warszawskie i Centrum Szembeka, a także firmy Unitop, Hydrex i Pszczółka.

Akcja Gwiazdkowe Marzenie trwa do 18 grudnia. Wyniki zostaną ogłoszone 19 grudnia na stronie https://gwiazdkowemarzenie.se.pl.

Co wiesz o świętym Mikołaju?

Pytanie 1 z 11
Gdzie mieszka Święty Mikołaj?