Grzegorz Hyży

i

Autor: AKPA

KONCERTY

Grzegorz Hyży zaśpiewa w Warszawie ZA DARMO. Koncert już 9 września

2023-09-07 13:43

Na taką wiadomość czekał każdy fan artysty. Grzegorz Hyży zaśpiewa na warszawskim Ursynowie całkowicie za darmo, a wszystko odbędzie się już w najbliższą sobotę 9 września przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Sprawdź szczegóły. Tego nie można przegapić!

Grzegorz Hyży, to artysta, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Popularny wokalista, kompozytor, producent i autor tekstów, który nadaje polskiej muzyce pop najwyższych światowych standardów. Jego utwory nie schodzą z radiowych playlist. „Króla nocy”, „O Pani!”, „Na chwilę” czy „Wstaję” usłyszeć można o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli dodać do tego kawałki filmowe - „Podatek od miłości” oraz „Pech to nie grzech”, to mamy pełen obraz jego muzycznego portfolio. Złotych, Platynowych i Multiplatynowych Płyt za single i albumy długogrające ma na koncie już dziesiątki, ale wciąż pragnie nagrywać nowe hity. Bawi się muzyką, a efekty tej zabawy będziecie mogli podziwiać na Ursynowie już 9 września!

Sylwia Grzeszczak - Czuję, że robię to co chcę I SuperStar

Grzegorz Hyży koncert 2023 w Warszawie za darmo

Ma na swoim koncie setki koncertów i dwie trasy klubowe. Oglądać go można było wielokrotnie na największych festiwalach: w Opolu, Sopocie, na festiwalach „Top of the Top” i „Super Hit Festiwal”. Był trenerem w 9. edycji programu „The Voice of Poland”. Ma też na koncie wiele prestiżowych nagród przemysłu muzycznego, m.in. Najlepszy Radiowy Debiut (Eska Music Awards 2014) i 5 nominacji do nagrody Fryderyk, w tym aż 3 za „Króla Nocy” (Kompozytor Roku, Autor Roku i Utwór Roku).

W 2022 roku powrócił po krótkiej przerwie, która potrzebna była mu na zregenerowanie sił po intensywnym koncertowaniu i zebranie nowych pomysłów. Ich pierwszym przykładem jest już świetnie przyjęty singiel „Kochanie to ja!” (TOP10 krajowej listy Airplay Charts, #1 na Popliscie w RMF FM) oraz nowy numer na lato, zatytułowany... „I ten numer na lato” oraz „Sztos”! To kontynuacja muzycznej podróży obranej na singlu „Król Nocy”, gdzie brzmienia lat 80-tych ubrano w nowoczesne aranżacje. Efektem jest przyjazny dla ucha wytrawny pop, który świetnie sprawdza się także w wersji koncertowej!

Patronami medialnymi wydarzenia są: Radio Super Nova i Haloursynow.pl

Grzegorz Hyży

i

Autor: materiały prasowe
Sonda
Którą z piosenek lubisz najbardziej?
Listen on Spreaker.