Gdzie zaparkować na Lotnisku Chopina? Powstały dwa nowe parkingi. Sprawdź mapę i cennik

2022-11-23 9:09 STAN
Gdzie zaparkować na Lotnisku Chopina? Powstały dwa nowe parkingi. Sprawdź mapę
Autor: Lotnisko Chopina Gdzie zaparkować na Lotnisku Chopina? Powstały dwa nowe parkingi. Sprawdź mapę

Dwa nowe parkingi na Lotnisku Chopina w Warszawie. Są przeznaczone dla klientów portu. Gdzie zaparkować na Lotnisku Chopina w Warszawie? Ile kosztuje parking? Sprawdź mapę i cennik!

W rejonie terminala Lotniska Chopina w Warszawie uruchamiamy nowe parkingi dla klientów portu. Jednocześnie uporządkowany zostaje sposób parkowania dla autobusów i samochodów osobowych przy ulicy Gordona Bennetta.

Nowy parking na Lotnisku Chopina w Warszawie

Uruchomiony zostaje zupełnie nowy parking – P44. Został on zlokalizowany za parkingami P1 i P2 i jest najtańszym ze wszystkich dostępnych dla pasażerów. Przeznaczony jest zarówno do postoju godzinowego jak i dobowego. Opłata w nim będzie uiszczana w parkomatach zlokalizowanych na miejscu lub za pomocą aplikacji APCOA flow.

Uporządkowany zostaje obszar parkingów przy ulicy Gordona Bennetta, zarówno dla autobusów jak i samochodów osobowych. Wprowadzone zostają tam również systemy opłat za postój w parkomatach.

Nowe parkingi na Lotnisku Chopina w Warszawie
Autor: Lotnisko Chopina Nowe parkingi na Lotnisku Chopina w Warszawie

Lotnisko Chopina: Gdzie zaparkować? [LISTA PARKINGÓW, CENNIK]

Na dwóch jezdniach bezpośrednio przed halą odlotów funkcjonuje strefa Kiss&Fly, czyli miejsce krótkiego postoju dla prywatnych pojazdów. Pierwsze 7 minut postoju w strefie jest bezpłatne. Dłuższy postój oraz szósty i kolejny w ciągu doby wjazd do strefy wiążą się z opłatami zgodnie z cennikiem. W strefie obowiązuje również zakaz pozostawiania pojazdu bez nadzoru - pusty samochód może zostać odholowany na koszt właściciela. Jeżeli planujesz odprowadzić kogoś do terminala prosimy o korzystanie z parkingów wielopoziomowych P1 lub P2.

Zatrzymywanie się na jezdniach bezpośrednio przed Terminalem na poziomie przylotów jest zabronione.

Naprzeciwko Terminalu znajdują się wielopoziomowe parkingi P1 i P2, polecane przede wszystkim osobom odprowadzającym i odbierającym podróżnych.

Dla najbardziej wymagających klientów dostępny jest parking Premium. Jest to bardzo dogodnie zlokalizowany parking posiadający 58 przestronnych miejsc parkingowych. Bilet parkingu Premium jest jednocześnie voucherem fast track, tzn. uprawnia do skorzystania z szybkiej ścieżki kontroli bezpieczeństwa. Aby wjechać na parking Premium należy skorzystać z pierwszego wjazdu na parking P2 na poziomie przylotów.

Parkingi długoterminowe P3 i P4 znajdują się po prawej stronie hotelu Courtyard by Marriott (hotel znajduje się vis-a-vis Terminalu). Oferta tych parkingów przeznaczona jest dla kierowców pozostawiających samochód na ponad 1 dzień. Parking P4 jest dodatkowo strzeżony i większość jego miejsc jest dostępna tylko w rezerwacji online.

Parking parkomatowy P44 jest zlokalizowany za parkingami P1 i P2 i jest najtańszym ze wszystkich dostępnych dla pasażerów. Przeznaczony jest zarówno do postoju godzinowego jak i dobowego. Opłata za parkowanie może być uiszczana w parkomatach zlokalizowanych na miejscu lub za pomoca aplikacji z dowolnego miejsca na świecie.

Szczegółowy cennik parkingów na Lotnisku Chopina w Warszawie znajdziesz >>TUTAJ<<.

7 NAJWIĘKSZYCH HITÓW MUNDIALU - KATAR 2022 | ESKA XD - Ale to już było! #61

Flagi państw. Czy rozpoznasz państwo po fladze? Sprawdź się! [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Spójrz na flagę i powiedz, jakie to państwo:
Flagi państw