AUTODROM SŁOMCZYN

i

Autor: materiały prasowe

Driftingowe Mistrzostwa Polski 2022 Runda 4 - Autodrom Słomczyn [HARMONOGRAM]

2022-07-27 12:15

Driftingowe Mistrzostwa Polski - cykl zawodów driftingowych, organizowanych od 2010 roku przez Polską Federację Driftingu. Zawody mają charakter profesjonalny i do uczestnictwa w nich wymagane jest posiadanie licencji PFD, a także spełnienie szeregu wymagań technicznych przez samochód. W najbliższy weekend lipca 30-31 07 2022 rozegrany zostanie RD#4 DRIFTINGOWYCH MISTRZOSTW POLSKI. Sprawdźcie szczegóły.

W najbliższy weekend lipca 30-31.07.2022 rozegrany zostanie RD#4 DRIFTINGOWYCH MISTRZOSTW POLSKI. Na rundzie dodatkowo rywalizować będą zawodnicy biorący udział w serii „DRIFT KING” a wyniki licencjonowanych zawodników PZM/PFD/FIA zaliczone będą do klasyfikacji generalnej DRIFTINGOWYCH MISTRZOSTW EUROPY CENTRALNEJ CEZ. Wśród zawodników będziecie mogli podziwiać drifterów z Cypru, Grecji, Austrii, Litwy i Czech, którzy staną w szranki z najlepszymi drifterami z Polski. Runda odbędzie się na obecnie najlepszym torze driftingowym w Polsce i najprawdopodobniej w Europie CZYLI: - AUTODROM SŁOMCZYN!

Wszystkich fanów tej dyscypliny serdecznie zapraszamy. Zgodnie z regulaminem 2022 zostanie rozegrana także rywalizacja w klasie Kobiet, czyli „QUENN” (WOMEN). Informacje o rundzie znajdziecie Państwo na poniższych grafikach. Na miejscu niespodzianki takie jak DRIFT TAXI i przy sprzyjających warunkach loty widokowe śmigłowcem.

Serdecznie zapraszamy.

AUTODROM SŁOMCZYN

i

Autor: materiały prasowe
AUTODROM SŁOMCZYN

i

Autor: materiały prasowe