studenci

i

Autor: canva

WYDARZENIE

Dni Kariery w SGH w Warszawie. Za targi odpowiada AIESEC Polska

2023-11-13 15:37

15 listopada w Hali Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się kolejna edycja projektu Dni Kariery – targów pracy tworzonych przez członków stowarzyszenia AIESEC Polska - największej na świecie organizacji prowadzonej przez młodych ludzi. Sprawdź co będzie się działo.

Już w najbliższą środę, 15 listopada w Hali Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się kolejna edycja projektu Dni Kariery – targów pracy tworzonych przez członków stowarzyszenia AIESEC Polska – największej na świecie organizacji prowadzonej przez młodych ludzi. To oni najlepiej znają oczekiwania swoich rówieśników wobec rynku pracy i już od 30 lat skutecznie łączą ich z przyszłymi pracodawcami. Partnerami tegorocznej edycji wydarzenia są Alior Bank, Danone, Wella oraz GSK, jednak udział weźmie dużo więcej przedstawicieli różnorodnych branż, którzy będą mieli doskonałą okazję, aby zbudować wizerunek pracodawcy otwartego na młode talenty i wzmocnić świadomość marki wśród tysięcy studentów i absolwentów. Dodatkową atrakcją w trakcie wydarzenia będzie Speed Recruitment, podczas którego kandydaci będą mogli sprawdzić swoje umiejętności poprzez symulację rozmów rekrutacyjnych. 

W imieniu koordynatora oraz członków grupy projektowej, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów do wzięcia udziału.

plakat

i

Autor: materiały prasowe