Bryska

i

Autor: AKPA

Bryska zagra koncert na warszawskim Ursynowie! Wstęp wolny

2022-09-06 15:00

Jesteś fanem utalentowanej wokalistki o pseudonimie Bryska? Jeśli tak mamy dla Ciebie fantastyczną informację! Już w sobotę, 17 września o godzinie 19:00 na terenie przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów, odbędzie się wyjątkowy koncert artystki. Wstęp wolny - sprawdź szczegóły.

Bryska szturmem podbija rynek muzyczny. Jej piosenki rządzą na radiowych listach przebojów i osiągają świetnie wyniki w serwisach streamingowych. Liczba miesięcznych słuchaczy na Spotify wynosi już ponad 800 tysięcy. Choć piosenki młodej artystki biją rekordy popularności, o niej samej jeszcze do niedawna nie było wiadomo niemal nic. Przez pierwsze miesiące obecności na estradzie ukrywała nawet swoją twarz. Z czasem jednak charakterystyczna różowa peruka Bryskiej stawała się coraz krótsza.

Już w sobotę 17 września o godzinie 19:00, Bryska zagra koncert na warszawskim Ursynowie. Wstęp wolny, a wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Inauguracja Roku Kulturalnego 2022/2023. Na parkingu Urzędu Dzielnicy Ursynów w dniach 16-18 września odbędzie się także zlot foodtrucków. Będzie można spróbować dań kilkunastu kuchni świata. Foodtrucki pojawią się w piątek w godz. 18.00 – 21.00, w sobotę, w godz. 12.00 – 21.00 oraz w niedzielę, w godz. 9.30 – 20.00. Więcej na temat koncertu przeczytacie TUTAJ.

plakat

i

Autor: materiały prasowe

Bryska - kim jest?

Bryska, a właściwie Gabriela Nowak-Skyrpan, urodziła się 4 stycznia 2001 roku w Warszawie. Śpiewa od dzieciństwa. Osobiście podejrzewa, że talent muzyczny odziedziczyła po swoim dziadku, którego niestety nie miała okazji poznać, ale wiele o nim i jego artystycznych zapędach słyszała od swoich rodziców.

ZOBACZ TAKŻE: Bryska - wiek, wzrost, piosenki, chłopak, prawdziwe imię, Instagram. Kim jest Bryska?

Szybkie Pytania - Bryska