Bajkowa wiosna w warszawskim Teatrze Capitol

2023-04-11 7:57
Teatr Capitol
Autor: materiały prasowe

Familijna scena Teatru Capitol zaprasza dzieci i młodzież na wiosenny repertuar. Na wszystkich czeka aż dziesięć różnych tytułów przedstawień, które bawią i uczą jednocześnie. Sprawdź szczegóły.

Familijna scena Teatru Capitol zaprasza dzieci i młodzież! W wiosennym repertuarze znajduje się aż dziesięć różnych tytułów przedstawień, które bawią i uczą jednocześnie. Wspólne wyjście z pociechami do Teatru to okazja, aby spędzić cudowne i niezapomniane chwile. Teatr Capitol w swojej ofercie posiada spektakle dedykowane dla widzów już od 3 roku życia, na nieco starszych czekają edukacyjne przedstawienia i rozśpiewane musicale.

Przekonajcie się, że hejt nie jest ok podczas musicalu "Friends". Zobaczcie współczesną interpretację klasycznej baśni Braci Grimm – musical „#kopciuszek” i otwórzcie się na marzenia z roztańczonym i emocjonującym musicalem "Dreams". Nie przegapcie też przebojowej, musicalowej nowości dla młodzieży "KONGO.

Przeżyjcie wspólnie szkolne przygody wychowanków "The Capitol School of Warsaw" w spektaklach "Brzechwa 2020" i "Projekt Tuwim". Popłyńcie w daleki rejs do Afryki z Doktorem Dolittle, śledźcie z zapartym tchem ponadczasową historię Pinokia, przeniesiecie się do pełnej magii Krainy Lodu w przedstawieniu „Królowa Śniegu” oraz dajcie się porwać w świat największych odkryć i wynalazków w spektaklu "Wanna Archimedesa". 

Szczegóły, dotyczące wszystkich przedstawień dla dzieci i młodzieży w Teatrze Capitol oraz bilety znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Teatru Capitol.

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta