7 Festiwal Rodziny

i

Autor: materiały prasowe

WYDARZENIE

7 Festiwal Rodziny już w niedzielę 10 września. Sprawdź co będzie się działo na Stadionie Miejskim Legii Warszawa

2023-09-07 13:32

Już w najbliższą niedzielę 10 września odbędzie się 7 Festiwal Rodziny. Na wszystkich zainteresowanych czeka moc atrakcji i wrażeń, a wszystko to na Stadionie Miejskim Legii Warszawa. Sprawdźcie szczegóły.

Festiwal Rodziny to wydarzenie stworzone i organizowane przez Fundację A.R.T. cyklicznie od 2014 roku. Już w najbliższą niedzielę 10 września 2023 roku w godzinach od 11:00 do 16:00 na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego odbędzie się jego kolejna, w sumie już siódma edycja.

Na Festiwalu Rodziny będzie pełno atrakcji dla wszystkich - od występów tanecznych po konkursy i gry. Będzie również możliwość skorzystania z porad psychologów i specjalistów ds. dietetyki. Dla dzieci przewidziano konkurs malarski oraz możliwość nauki pierwszej pomocy. Na festiwalu będzie również możliwość oddania krwi oraz zarejestrowania się jako dawcy krwinek macierzystych. Oczywiście nie zabraknie także pysznego jedzenia, które można będzie zakupić w strefie food trucków oraz warszawskiej kranówki.

CO PIJE KROWA? Zagadki i śmieszne pytania #EwelinaPyta

Celem Festiwalu Rodziny jest zaproszenie rodzin do wspólnego spędzania czasu i budowanie pozytywnego wzorca rodziny, która działa razem jak zgrana drużyna. Organizatorzy chcą pokazać, że można to osiągnąć bez dużych wydatków i tylko drobnych zmian w stylu życia. Chcą także pomóc rodzinom odnaleźć wspólne pasje i umocnić więzi rodzinne

Wydarzenie współfinansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa i Warszawa Rodzinna. Wstęp dla uczestników jest bezpłatny, a organizatorzy zapraszają do darmowej rejestracji.

7 Festiwal Rodziny

i

Autor: materiały prasowe

Ile masz w sobie z dziecka? Odpowiedz na pytania i sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Twoi znajomi organizują imprezę tematyczną. Co ty na to?