12. Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej

i

Autor: materiały prasowe 12. Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej

12. Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej o Puchar „Warsa i Sawy” [HARMONOGRAM]

2022-10-04 12:03

Wielkimi krokami zbliża się 12. Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej o Puchar „Warsa i Sawy” i Memoriał Gizeli i Konrada Zielińskich. Co będzie się działo 7-9 października 2022 roku? Sprawdźcie szczegóły. Radio SuperNova ma patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Warszawsko-Mazowiecki Związek Sportów Gimnastycznych i Polski Związek Gimnastyczny są organizatorami wydarzenia, które zbliża się wielkimi krokami. Już 7-9 października 2022 roku odbędzie się 12. Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej o Puchar „Warsa i Sawy” i Memoriał Gizeli i Konrada Zielińskich. W turnieju weźmie udział około 300 zawodniczek i zawodników z Polski, Ukrainy, Bułgarii i Niemiec, a w zawodach wystąpią czołowi akrobaci z wyżej wymienionych państw.

W ramach Międzynarodowego Turnieju o Puchar Warsa i Sawy zostanie rozegrany towarzyszący turniej „Memoriał Gizeli i Konrada Zielińskich”. Turniej towarzyszący organizowany jest po raz pierwszy i ma na celu uczczenie pamięci wybitnych trenerów i twórców polskiej i europejskiej akrobatyki. Oficjalne otwarcie zawodów odbędzie się dnia 7 października 2022 r. o godzinie 14.00.

To jednak nie koniec. W dniu 6 października odbędzie się odprawa sędziowska i akredytacja zawodników.

Miejsce zawodów: 7-9 października 2022 r., Arena Ursynów, ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 122, 02-781 Warszawa.

12. Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej

i

Autor: materiały prasowe 12. Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej
Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1