1. Bieg Królowej Bony - jak się zgłosić? Moc atrakcji gwarantowana [DATA, ZAPISY]

2022-06-03 9:54 Ewelina Kulasza
1. Bieg Królowej Bony
Autor: materiały prasowe 1. Bieg Królowej Bony

Weź udział w 1. Bieg Królowej Bony i pomóż odnaleźć zaginione perły! Na wszystkich czeka moc wrażeń i atrakcji, dlatego nie można pominąć tego wydarzenia. Kiedy i gdzie odbędzie się 1. Bieg Królowej Bony? Jak się zgłosić? Szczegóły znajdziecie poniżej.

1. Bieg Królowej Bony - kiedy jest? jak się zgłosić? 30 km od Warszawy, na wyszczerbionych murach zamku w Czersku niekiedy można dostrzec ducha w powłóczystych białych szatach. Zjawą tą ma być sama królowa Bona, która za życia często gościła w mazowieckiej warowni. Do zamku w Czersku wraca jednak nie z sentymentu, lecz po zagubione tu perły. Gdy władczyni szykowała się do opuszczenia twierdzy, sznur pereł z niedomkniętej szkatułki zahaczył o hak w murze i rozsypał się po zamkowych zakamarkach. Królowa wraca więc i szuka zaginionych bogactw - jednak, gdy już podniesie którąś z pereł, z widmowych dłoni wypadają jej wszystkie pozostałe. Dlatego też czerski skarb wciąż czeka na śmiałka, który go odnajdzie.

ZOBACZ TAKŻE: KrwioBieg Warszawa 2022 - kiedy startuje bieg? Do kiedy trwają zapisy?

1. Bieg Królowej Bony - DATA

Weź udział w biegu i pomóż odnaleźć zaginione perły! Na zakończenie wieczoru na wszystkich czeka rycerska uczta przy ognisku. Kiedy jest 1. Bieg Królowej Bony? To żadna tajemnica. 1. Bieg Królowej Bony Szlakiem Książąt Mazowieckich, odbędzie się w sobotę 18 czerwca 2022 roku o godzinie 18:00 w Górze Kalwarii.

1. Bieg Królowej Bony - ZGŁOSZENIA

Jak zgłosić się do 1. Biegu Królowej Bony? To banalnie proste.Zapisy odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie zmierzymyczas.pl. Start biegu rozpoczyna się z Góry Kalwarii, zaś meta zaplanowana jest na Zamku w Czersku. Bieg główny wynosi 10km, natomiast nordic walking 5km.

Mapka biegu na 10km dostępna TUTAJ:

1. Bieg Królowej Bony
Autor: materiały prasowe
1. Bieg Królowej Bony
Autor: materiały prasowe
[TYLKO U NAS] Miły Pan zaprasza na premierę "Jeden taniec jedna noc"