Policja

i

Autor: Radio ESKA

Koszmar pod Kłodzkiem. Latami gwałcił córkę. Został zatrzymany

2022-10-12 12:38

Czterdziestokilkuletni mężczyzna latami gwałcił własną córkę. Koszmar w powiecie kłodzkim zaczął się, gdy pełnoletnia dziś dziewczyna, była jeszcze dzieckiem. Zwyrodnialec wpadł na gorącym uczynku. Został zatrzymany. Prokuratura dla dobra śledztwa nie zdradza szczegółów postępowania.

Ciągnące się latami gwałty na własnej córce - to właśnie wydarzyło się w powiecie kłodzkim. Jak donosi Super Express, dopuścił się ich czterdziestokilkuletni mężczyzna. Prokuratura Rejonowa w Kłodzku nie ujawnia za dużo szczegółów sprawy ze względu na dobro pokrzywdzonej i toczące się postępowanie.

Co jednak udało się już ustalić? Wszystko działo się w Polanicy-Zdroju i w Starym Wielisławiu. Gwałty zaczęły się, gdy pełnoletnia już dziś dziewczyna, była dzieckiem. - Z pierwszych ustaleń wynika, że do gwałtów dochodziło od 2016 roku, kiedy pokrzywdzona nie miała jeszcze 15 lat – powiedziała dla SE Joanna Pera-Lechocińska z Prokuratury Rejonowej w Kłodzku.

Policję o koszmarze dziewczyny poinformował jej chłopak. Powiedział, że nie może się z nią skontaktować i wskazywał miejsce, gdzie może przebywać. To był dobry trop.

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty gwałtu na swojej córce, do których częściowo się przyznał. 4 października sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. - Cały czas trwają czynności w tej sprawie – dodała dla SE prokurator Joanna Pera-Lechocińska.

Wypadek śmiertelny w Szklanej. Zginęły dwie osoby
Źródło: Koszmar pod Kłodzkiem. Latami gwałcił córkę. Został zatrzymany