Na dni otwarte zapraszają pracownicy szpitala: K. Wiśniewska, dr M. Syrko i H. Mozalewska

i

Autor: Sebastian Stelmach Na dni otwarte zapraszają pracownicy szpitala: K. Wiśniewska, dr M. Syrko i H. Mozalewska

Drzwi szpitala w Trzebnicy staną otworem. W sobotę odbędą się dni otwarte!

2022-10-20 12:49

W najbliższą sobotę 22 października trzebnicki szpital im. św. Jadwigi Śląskiej zaprasza na dni otwarte. Będzie to okazja do poznania oferty szpitala, ale też do rozmów z medykami.

- Chcemy przekazać pacjentom wiedzę na temat tego jakie usługi świadczymy, jak z nich skorzystać. Dodatkowo jaka jest ścieżka prawidłowych skierowań, telefonów, jak się umówić na przyjęcie lub konsultacje tak by ułatwić ten proces pacjentom i personelowi - wyjaśnia Halina Mozalewska, przełożona pielęgniarek w trzebnickim szpitalu.

Podczas dni otwartych trzebniczanie będą mogli poznać ofertę szpitala ale też porozmawiać z lekarzami.

- Można się dowiedzieć co nieco o swoim zdrowiu. Będą wykonywane badania laboratoryjne. Przede wszystkim pacjenci dowiedzą się dużo o profilaktyce ale jeśli zgłosi się do nas ktoś ze swoim problemem będziemy mogli spróbować go rozwiązać - dodaje fizjoterapeuta dr Marcin Syrko.pol

Dni otwarte zorganizowane zostaną w budynku rehabilitacji, gdzie przygotowano stoiska prezentujące dorobek poszczególnych oddziałów.

- W holu będą rozlokowane 3-4 stoiska poszczególnych oddziałów. Nie zabraknie też licznych pokazów m.in. reanimacji z ratownikami medycznymi. Natomiast oddziały chirurgii ręki i fizjoterapeuci będą pokazywac m.in. jak wykonywać ćwiczenia określonych partii ciała - przekonuje Kamila Wiśniewska.

Szpital im. św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy zaprasza na dni otwarte w sobotę 22 października od 10:00 do 13:00.