Wiesz, jak powinny wyglądać bezpieczne wakacje? Narysuj to!

2021-07-20 7:12 Mariusz Luda
Bezpieczne Wakacje A.D. 2021
Autor: www.torun.pl Miasto ogłasza konkurs dla dzieci klas 0-VI

Na konkurs plastyczny zapraszają najmłodszych toruńska Straż Miejska oraz Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej. Jest on adresowany do dzieci klas 0-VI. Dla autorów najciekawszych prac czekają nagrody!

Straż Miejska w Toruniu wspólnie z Wydziałem Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Torunia zapraszają wszystkie dzieci z terenu Gminy Miasta Toruń do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod hasłem "Bezpieczne wakacje". Celem konkursu jest propagowanie zasad bezpiecznego zachowania w trakcie zabaw na podwórku, w domu, w lesie czy też nad akwenami wodnymi. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie z klas 0-VI szkół podstawowych z terenu Gminy Miasta Toruń.

AQUA Toruń otwarte!

Prace można składać osobiście lub wysyłając je przesyłką pocztową bądź kurierską do 23 sierpnia, do godziny 15:30 w siedzibie Staży Miejskiej w Toruniu przy ulicy Grudziądzkiej 157. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi 26 sierpnia o godzinie 9:30 w kinie Cinema City przy ulicy Czerwona Droga w Toruniu. Na autorów najładniejszych prac czekają nagrody i sens filmowy.

Regulamin konkursu, kartę zgłoszeniową oraz niezbędne oświadczenia dla rodziców znajdziecie TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Wiesz, jak powinny wyglądać bezpieczne wakacje? Narysuj to!