Weekendowa akcja szczepień w Toruniu z frekwencyjnym rekordem! [AUDIO, GALERIA]

2021-06-06 17:55 Mariusz Luda

Weekendowa akcja szczepień w walce z COVID-19 w centrach największych, polskich miast z kolejnym frekwencyjnym sukcesem. Szczepili się mieszkańcy, turyści, ale i zagraniczni goście. W Toruniu setki osób przyjęło jednodawkową szczepionkę firmy Jonson&Jonson, ale też dwudawkową Pfisera.

Rekordowo w Toruniu było już w sobotę, kiedy to zaczepiło się w Toruniu blisko 350 osób. Na kilka godzin przed końcem akcji szczepień w niedzielę – też zapowiadał się frekwencyjny sukces. Polacy, ale i zagraniczni goście ustawili się w długiej kolejce na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego. Jak mówią – wszystko po to, by zacząć żyć normalnie. Radości z tak dużego zainteresowania weekendową akcją nie kryli zaszczepieni, ale i sami szczepiący. Posłuchaj, co powiedzieli w rozmowie z naszym reporterem!

Weekendowa akcja szczepień w Toruniu z frekwencyjnym rekordem
AQUA Toruń otwarte!

Ze szczepienia mogła skorzystać każda osoba pełnoletnia. Zaszczepieni mogli być także obcokrajowcy, zarówno z krajów Unii Europejskiej, jak i spoza obszaru Wspólnoty, którzy legalnie przebywają na terenie Polski. Miasto dodatkowo kusiło zniżkami na wejście do wszystkich oddziałów Muzeum Okręgowego.​

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Weekendowa akcja szczepień w Toruniu z frekwencyjnym rekordem! [AUDIO, GALERIA]