Warsztaty plastyczne i planszówki już dzisiaj na Bielawach

2021-11-13 8:00 Mariusz Luda

Jak stworzyć małe arcydzieła z filcu, papieru lub bibuły? Będzie się można o tym przekonać już w najbliższą sobotę podczas warsztatów plastycznych dla dzieci i rodziców, które w Centrum Handlowym Nowe Bielawy poprowadzi Książnica Kopernikańska. Nie zabraknie też planszówek! Impreza od 10.00 do 14.00.

Tym razem bibliotekarze pokażą najmłodszym, jak własnoręcznie stworzyć małe dzieła sztuki – i to bez użycia bloków marmuru, płótna, farb i pędzli! Dzieci poznają tajniki origami, czyli japońskiej sztuki składania papieru, z którego będzie można wyczarować m.in. zwierzęta, kwiaty lub samoloty. Z filcu z kolei powstaną wyjątkowe podkładki, które dzieci będą mogły wykorzystać w domu do serwowania ciepłych napojów. Nie zabraknie także atrakcji dla małych elegantek - warsztatów tworzenia z bibuły opasek na włosy oraz bukietów kwiatowych.

Wszystkie wykonane na miejscu ozdoby będzie można zabrać do domu. Książnica nie zapomniała także o fanach gier planszowych. Emocjonujących rozgrywek na pewno nie zabraknie.​

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Warsztaty plastyczne i planszówki już dzisiaj na Bielawach