Tragiczny wypadek na ul. Olsztyńskiej w Toruniu. Nie żyje 68-latka

2021-11-29 15:11 Marta Łazarska
Wrocław. Potrącił kobietę na pasach i uciekł z miejsca wypadku. Rodzina prosi o pomoc!
Autor: pixabay.com Wrocław. Potrącił kobietę na pasach i uciekł z miejsca wypadku. Rodzina prosi o pomoc!

Tragiczny wypadek na ulicy Olsztyńskiej. 68-letnia kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych. Poszkodowana zmarła w szpitalu. Sprawą zajmuje się toruńska policja.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (26.11.) około godziny 21:00. Dyżurny toruńskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące potrącenia na przecięciu ulic Olsztyńskiej i Barwnej.

- Z ustaleń policjantów skierowanych na miejsce wynika, że kierowca chevroleta cruza jadący ul. Olsztyńską od strony ul. Lube,  na skrzyżowaniu z ul. Barwną na prawidłowo oznakowanym i wydzielonym przejściu dla pieszych nie ustąpił pierwszeństwa 68 - letniej kobiecie. Wtedy doszło do potrącenia - poinformowała podinsp. Wioletta Dąbrowska z toruńskiej policji

Poszkodowana kobieta została zabrana do szpitala, jednak niestety nie udało się jej uratować. Policjanci, którzy byli na miejscu zbadali także 57-letniego kierowce. Mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Teraz śledczy będą ustalać okoliczności tego wypadku. Jeśli byliście świadkami tego zdarzenia lub macie inne istotne informacje, które mogą okazać się niezbędne w tej sprawie - zgłoście się do Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Można to zrobić pod numerami telefonów, które przekazujemy poniżej.

  • 47 754 26 07
  • 47 754 21 69
  • 47 754 23 68
  • 47 754 23 69
Sonda
Czy korzystasz z aplikacji do informowania, ostrzegania innych kierowców przed różnymi zdarzeniami drogowymi?
Źródło: Tragiczny wypadek na ul. Olsztyńskiej w Toruniu. Nie żyje 68-latka