Tak trenuje Natalia Kaliszek i Maksym Spodyrev. Para taneczna z Torunia jedzie na #Pekin2022

2022-01-21 13:11 Mariusz Luda
Tak trenuje Natalia Kaliszek i Maksym Spodyrev
Autor: Mariusz Luda Para taneczna z Torunia jedzie na #Pekin2022

Jeszcze dwa tygodnie do wylotu na najważniejsze zawody w życiu każdego sportowca. Łyżwiarze z toruńskiego klubu MKS Axel jadą na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. To debiutująca solistka Ekaterina Kurakova oraz Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriev.

Trwają intensywne przygotowania do zawodów i niemal codzienne treningi na tafli toruńskiego Tor-Toru. To nawet pięciogodzinne zajęcia i szlif tego, nad czym pracowali ostatnie cztery lata. Dla tej toruńskiej pary, będzie to już drugi występ na igrzyskach olimpijskich. A te już od 4-20 lutego w Pekinie. Posłuchaj, co opowiedzieli nam o przygotowaniach do startu #Pekin2022!

Natalia Kaliszek i Maksym Spodyrev - para taneczna z Torunia jedzie na IO
Tak trenuje Natalia Kaliszek i Maksym Spodyrev przed IO pod dachem toruńskiego Tor-Tor-u.

Natalia Kaliszek i Maksym Spodyriev tańczą na lodzie od września 2014 roku. Na swoim koncie mają wiele tytułów mistrzowskich. Tylko w tym roku zdobyli złote medale Mistrzostw Polski 2022 (ósmy tytuł tej pary) oraz Czterech Narodów 2022. Ich trenerką jest Sylwia Nowak-Trębacka oraz Anastasie Vykhodtseva. Na co dzień reprezentują klub MKS Axel Toruń.

O parze tanecznej z Torunia i jej osiągnięciach przeczytacie więcej na stronie Natalii Kaliszek i Maksa Spodyreva - TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Tak trenuje Natalia Kaliszek i Maksym Spodyrev. Para taneczna z Torunia jedzie na #Pekin2022