SuperLato 2021 w Trzebnicy! Gdzie wybrać się ze znajomymi?

i

Autor: Radio SuperNova

SuperLato 2021 w Toruniu! Gdzie wybrać się ze znajomymi?

2021-08-13 12:51

Ekipa SuperLata Radia SuperNova Toruń będzie miała dla Was mnóstwo atrakcji na wakacje 2021. Przez całe dwa miesiące pojawimy się wszędzie tam, gdzie warto zajrzeć w trakcie pobytu w naszym mieście. Będziemy mieli dla Was również najgorętsze wejściówki na imprezy w Toruniu. Dowiecie się od nas, gdzie wybrać się ze znajomymi?

To będą niesamowite wakacje, które będziecie mieli okazję spędzić razem z Radiem SuperNova Toruń. Przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji. Nasza stacja pojawi się wszędzie tam, gdzie coś się dzieje w Toruniu. Zajrzymy na pełną turystów Starówkę, odwiedzimy forty Twierdzy Toruń, zajrzymy na podtoruńskie jeziora. Spotkamy się ze specjalnymi gośćmi, którzy opowiedzą, czym żyje całe WybrzeżeToruń, a także co robić w wolnym czasie w Grodzie Kopernika.

SuperLato 2021 w Toruniu: sprawdź co robić w najbliższych dniach!

JANEK TRACZYK

Kolejna gwiazda w programie Artus Festival w Toruniu. Janek Traczyk to wokalista i kompozytor, którego szeroka publika może kojarzyć z występów w Teatrze Roma czy Studio Buffo. W listopadzie ubiegłego roku zadebiutował z materiałem zatytułowanym "Nadal jestem". Porusza tam temat męskiego spojrzenia na uczucia, miłość czy wrażliwość.

Centrum Kultury Dwór Artusa

13.08.

20:00