Sprawny w zawodzie 2022 - etap wojewódzki w toruńskiej komendzie OHP

2022-04-29 10:11 Mariusz Luda

Wybiorą najlepszych z najlepszych – osiemnaście osób z ośrodków OHP na Kujawach i Pomorzu walczy dziś (w piątek, 29.04) w etapie wojewódzkim w Toruniu o miejsce w ścisłym finale konkursu „Sprawny w zawodzie 2022”, który w maju odbędzie się w Gołdapi.

Region będą reprezentować najlepsi w zawodach: fryzjer, kucharz i mechanik pojazdów samochodowych – informuje komendant wojewódzki OHP, Małgorzata Taranowicz. Przygotowania do etapu wojewódzkiego były żmudne. Posłuchajcie naszego materiału, bo być może rozmawiamy w nim z najlepszą fryzjerką OHP z Kujaw i Pomorza. Kamil Wysocki - kierownik Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Toruniu opowiada nam natomiast o tegorocznej rekrutacji. Dziś, zawód na rynku pracy jest na wagę złota. Zdobędziecie go właśnie w OHP.

Konkurs sprawny w zawodzie jest organizowany przez OHP

Więcej informacji o konkursie "Sprawny w zawodzie 2022", ale i o ofercie Kujawsko-Pomorskiej Komendy Wojewódzkiej OHP, w tym Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Toruniu znajdziecie TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Sprawny w zawodzie 2022 - etap wojewódzki w toruńskiej komendzie OHP