Silny wiatr i deszcz w Toruniu. Bez parasola dziś się nie obędzie [Pogoda w Toruniu]

2021-11-04 8:44 Marta Łazarska
Silny wiatr i deszcz w Toruniu. Bez parasola dziś się nie obędzie [Pogoda w Toruniu]
Autor: pixabay.com

To będzie kolejny pochmurny dzień nad Toruniem. Dziś (04.11.) warto ubrać coś cieplejszego, bo temperatura odczuwalna może być wyraźnie niższa. Ochładzać może nas deszcz, ale i silny wiatr,

Dziś aura zdecydowanie nie będzie nas nastrajała do jesiennych spacerów. Choć na termometrach całkiem przyjemne odczyty - w okolicach 11 stopni, to ta odczuwalna może być wyraźnie niższa. W ciągu dnia przygotujmy się na spore opady deszczu, które będą nas zaskakiwały raz na jakiś czas. Uspokoić powinny się późnym popołudniem i wieczorem. Cały dzień może towarzyszyć nam silniejszy wiatr. Jesienne szalki powinny już iść w ruch, ponieważ w porywach może dojść do nawet 60 km/h. Silniejsze powiewy zdarzą się także w nocy z czwartku na piątek.

Kierowcy uważajcie, bo na toruńskich ulicach może być naprawdę ślisko. Na utrudnienia napotkacie z pewnością na Broniewskiego, na odcinku od Sienkiewicza do Reja, oraz przy ulicy Chrobrego. Tam trwają prace drogowców. W najbliższym czasie sporo problemów będą mieli mieszkańcy północnej części Torunia w związku z budową linii na Jar. Jak wygląda harmonogram prac? O tym piszemy poniżej.

Źródło: Silny wiatr i deszcz w Toruniu. Bez parasola dziś się nie obędzie [Pogoda w Toruniu]