Ponad 90 zarzutów dla torunianina z Bydgoskiego Przedmieścia

i

Autor: KMP Toruń

Ponad 90 zarzutów dla torunianina z Bydgoskiego Przedmieścia

2021-12-26 12:30

91 zarzutów usłyszał 23- latek z Torunia​, może grozić mu nawet do 10 lat więzienia. Młody mężczyzna miał w swoim mieszkaniu na Bydgoskim Przedmieściu narkotyki.

W czwartek (23.12.) toruńscy policjanci z komisariatu Toruń Śródmieście zatrzymali 23-letniego mieszkańca Bydgoskiego Przedmieścia. W mieszkaniu przy ulicy Broniewskiego miał 33 gramy amfetaminy, 9 gramów marihuany oraz 11 tabletek MDMA. Oprócz posiadania znacznej ilości środków psychotropowych, toruńscy policjanci dowiedli, że od stycznia do czerwca dostarczał narkotyki osobom trzecim.

- Podejrzany usłyszał łącznie 91 zarzutów. Okazało się, że w przeszłości ten człowiek był notowany m.in. również za łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i rozbój. W czwartek (23.12) policjanci wnioskowali do prokuratora o jego tymczasowe aresztowanie. Prokurator złożył stosowny wniosek do sądu - informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska z toruńskiej policji

Młody mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione czyny może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Ponad 90 zarzutów dla torunianina z Bydgoskiego Przedmieścia