Ogródki letnie otwierają się na Majówkę w Toruniu. Z kartą będzie taniej

2022-04-29 11:08 Mariusz Luda
Ogródki letnie otwierają się na Majówkę w Toruniu. Z kartą będzie taniej
Autor: www.torun.pl Zniżki u 100 przedsiębiorców w Toruniu

Jeszcze przed Majówką w Toruniu możecie ze strony miejskiej pobrać kartę programu lojalnościowego "Moja Starówka", który w Toruniu co prawda funkcjonuje już od pięciu lat, ale właśnie teraz - dostęp do tej karty jest jeszcze łatwiejszy.

Dzięki niej, możecie zaoszczędzić dużo pieniędzy, kupując ​towary czy zamawiając usługi u blisko 100 przedsiębiorców działających na terenie Zespołu Staromiejskiego. Jeszcze przed Majówką w Toruniu, a na pewno w maju - będziecie też mogli zjeść, czy wypić kawę w blisko 80 ogródkach letnich. Podobno smak lodów, czy właśnie kawy w otoczeniu pięknego gotyku - jest jeszcze bardziej intensywny. O karcie lojalnościowej, ale i o otwarciu ogródków letnich w Toruniu rozmawiamy z Aleksandrą Iżycką - dyrektorem Biura Toruńskiego Centrum Miasta.

Ogródki letnie otwierają się na Majówkę w Toruniu. Z kartą będzie taniej

Więcej o programie lojalnościowym dającym duże zniżki na terenie Zespołu Staromiejskiego Torunia znajdziecie na stronach toruńskiego magistratu, Biura Toruńskiego Centrum Miasta lub bezpośrednio - TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Ogródki letnie otwierają się na Majówkę w Toruniu. Z kartą będzie taniej