Ogień, pióra i brokat. Powraca Toruńska Scena Burleski [AUDIO]

2021-06-20 18:31 Marta Łazarska
Ogień, pióra i brokat. Powraca Toruńska Scena Burleski [AUDIO]
Autor: Emilia Lyon Photography

Na scenę Lizard King w Toruniu powraca kultowa już burleska. Pojawią się niezwykłe performerki - lokalne gwiazdy znane z poprzednich odsłon, ale i zaproszeni goście. Nie zabraknie także burleskowych debiutów.

Wyjątkowe show odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 27 czerwca. Fani burleski na tę odsłonę musieli poczekać nieco dłużej. Poprzednia przez pandemię koronawirusa musiała zostać odwołana. Już teraz można powiedzieć, że będzie to najgorętsza niedziela w czerwcu.

Na scenie pojawią się znane, lokalne performerki takie jak Morticia von Black, miłośniczka kotów, muzyki elektronicznej i lat 80-tych, co znajduje odzwierciedlenie w jej występach czy Pearl Pepper, jedna z pierwszych takich artystek w tej części Polski. Jej numery bawią i rozgrzewają publiczność do czerwoności. Toruńskim debiutem będzie występ Donny Emeralde. Nie zabraknie występów gościnnych. Wśród nich Von Fischer, której żywiołem jest nie tylko ogień, ale i sztuka cyrkowa, akrobatyka czy kuglarstwo. Wulkanem energii na pewno zaskoczy nas także Red Juliette, którą możecie kojarzyć także jako półfinalistkę programu "Mam Talent". To także zdobywczyni pierwszego miejsca w konkursie "World Burlesque Games". Całość poprowadzą i uświetnią swoim występem Honey Bunny oraz Lady AnnMart - organizatorka i inicjatorka całej Toruńskiej Sceny Burleski.

Na Toruńską Scenę Burleski zaprasza Lady AnnMart

Toruńska Scena Burleski odbędzie się już w niedzielę 27 czerwca o godzinie 18:00 w Klubie Lizard King. Szczegóły znajdziecie także na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

AQUA Toruń otwarte!
Źródło: Ogień, pióra i brokat. Powraca Toruńska Scena Burleski [AUDIO]