Listopadowa aura w Toruniu. Warto zabrać ze sobą parasole [Pogoda w Toruniu]

i

Autor: pixabay.com

Listopadowa aura w Toruniu. Warto zabrać ze sobą parasole [Pogoda w Toruniu]

2021-11-02 6:59

Wtorek (02.11.) w Toruniu będzie chłodniejszy i pochmurny. Warto dziś zabrać ze sobą parasol, na szczęście w tym tygodniu w mieście pojawi się trochę więcej jesiennego słońca.

Choć tydzień roboczy zaczynamy z małym poślizgiem, to pogoda nie będzie nastrajała nas dziś pozytywnie. Pochmurne niebo utrzyma się nad Toruniem przez większość dnia. Mogą pojawić się opady deszczu, które towarzyszyć będą nam przez cały wtorek, ale i w ciągu najbliższej nocy. Na termometrach maksymalnie zobaczymy w okolicach 9 stopni. Niskie ciśnienie, w okolicach 995 hPa może powodować, że będziemy nieco bardziej ospali.

Reszta tygodnia w Toruniu powinna być dużo bardziej słoneczna. Nie uciekniemy jednak od opadów deszczu, które mogą nas zaskoczyć w okolicach czwartku oraz piątku. Coraz chłodniejsze będą robiły nam się noce oraz poranki. Tu odczyty nawet w okolicach 2 stopni. Temperatura maksymalna będzie wahała się od 8 do 11 stopni.

Kierowcy - patrzcie na znaki. Jeszcze do godziny 10:00 obowiązują nas zmiany w organizacji ruchu, które wprowadzono na czas Wszystkich Świętych. Więcej o nich piszemy poniżej.

Źródło: Listopadowa aura w Toruniu. Warto zabrać ze sobą parasole [Pogoda w Toruniu]