Już blisko 250 toruńskich firm ze znakiem jakości

2022-04-14 10:00 Mariusz Luda
Już blisko 250 toruńskich firm ze znakiem jakości
Autor: Lech Kamiński, www.torun.pl Statuetki przyznaje kapituła CWB

Poznaliśmy kolejnych 24 laureatów znaku jakości Made in Toruń. Kapituła znaku wyróżniła przedsięwzięcia, upowszechniające dobre praktyki w swojej branży, działające zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu i posiadające w ofercie produkty lub usługi najwyższej jakości.

Są wśród nich m.in. firmy zajmujące się budową farm fotowoltaicznych, szyciem wojskowego umundurowania, międzynarodową spedycją, produkcją elektrod EKG czy też organizacją tras koncertowych artystów hip-hopowych - informuje dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu, Łukasz Szarszewski. Do tej pory w 10 edycjach wyróżniono 249 przedsiębiorstw. O przyznanie znaku mogą ubiegać się wszystkie firmy, które cechuje jakość i wysoka kultura biznesowa, a ich działalność jest związana z Toruniem.

Już blisko 250 firm ze znakiem jakości

A o tym, co należy zrobić, by dołączyć do zacnego grona firm w Made in Toruń - poczytacie więcej na stronie Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu - TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Już blisko 250 toruńskich firm ze znakiem jakości