I Kujawsko-Pomorskie Sympozjum BRD. Rozmawiano o bezpieczeństwie

i

Autor: Mariusz Luda Do Torunia przyjechali specjaliści z całej Polski

I Kujawsko-Pomorskie Sympozjum BRD. Rozmawiano o bezpieczeństwie

2021-12-10 10:00

O tym, jak poprawić ruch i zwiększyć bezpieczeństwo na drogach i skrzyżowaniach, o działaniu sygnalizacji świetlnych, ale też o rozwoju sieci dróg wojewódzkich, a przede wszystkim szeroko rozumianym bezpieczeństwie uczestników ruchu - rozmawiali w Toruniu specjaliści z niemal całej Polski w trakcie I Kujawsko-Pomorskiego Sympozjum BRD.

W jego trakcie była mowa o największych bolączkach kierowców, rowerzystów i pieszych. Tych, nadal nie brakuje. Duże natężenie, ciasne i wąskie drogi i ulice, brak sygnalizacji, zła widoczność, ale i niewystarczająca nadal edukacja – z tym na co dzień mierzą się ci, którzy odpowiadają za nasze bezpieczeństwo na drogach. Mówi organizator, Robert Majewski z Fundacji Bezpieczni.eu.

Posłuchaj co po pierwszym Kujawsko-Pomorskim Sympozjum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Polecany artykuł:

Toruń jeszcze bliżej kosmosu!
Krwiobus na Kujawach i Pomorzu zbiera najcenniejszy dar!

Organizatorzy zapowiadają drugą edycję Kujawsko-Pomorskiego Sympozjum BRD w roku przyszłym. Chcą szerokiej dyskusji, ale i działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym, nie tylko na kujawsko-pomorskich, czy toruńskich drogach i ulicach.​

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: I Kujawsko-Pomorskie Sympozjum BRD. Rozmawiano o bezpieczeństwie