Hołd dla Gary'ego Moore'a. 2 lipca w Toruniu zagra jego syn

2021-07-01 19:43 MWR
Tribute to Gary Moore
Autor: Toruńska Agenda Kulturalna/materiały prasowe

Jack Moore, syn brytyjskiego wirtuoza gitary zagra w Toruniu! Warto zweryfikować plany na piątkowy wieczór, bo koncert już 2 lipca o godzinie 18.00 w amfiteatrze Baja Pomorskiego. To impreza bezpłatna, ale ilość miejsc jest ograniczona. Kogo jeszcze obejrzymy i posłuchamy na scenie?

Obok młodego Moore'a w Toruniu wystąpią polscy muzycy basista Łukasz Gorczyca, gitarzysta Bogdan Topolski i perkusista Tomasz Dominik. Koncert organizuje Toruńska Agenda Kulturalna:

Jack Moore jest młodym niebywale utalentowanym gitarzystą i kompozytorem. Miłość do tego instrumentu zaszczepił w nim ojciec, Gary Moore, z którym przez wiele lat występował podczas gościnnych koncertów i festiwali na całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również zespół Thinn Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec). Jack Moore grywa na stałe z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne.

Z utworami Gary'ego Moore'a zmierzy się Szymon Pejski, wokalista i multiinstrumentalista, przez publicznośc kojarzony m.in. z występu w programie "Mam Talent".

Prawda o MANESKIN [DAMIANO, VICTORIA, THOMAS, ETHAN] | ESKA XD - Bez cenzury #26
Źródło: Hołd dla Gary'ego Moore'a. 2 lipca w Toruniu zagra jego syn