Faktura grozy w Toruniu

i

Autor: Mariusz Luda Ponad 13 tysięcy złotych za gaz to ponad 300% więcej, niż przed rokiem

Faktura grozy w Domu Kultury na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu

2022-02-18 9:01

Czy zajęcia dla dzieci, młodzieży, ale i seniorów w Domu Kultury na Bydgoskim Przedmieściu są zagrożone? Placówka otrzymała prawdziwą fakturę grozy za gaz.

To ponad 300% więcej od tego, co otrzymaliśmy do zapłacenia przed rokiem. Za pierwsze dwa miesiące tego roku musimy zapłacić za gaz ponad 13 tysięcy złotych. To o ponad 2 tysiące więcej, od tego co mieliśmy zapłacić za media za cały rok. Zrobimy wszystko, by nie wpłynęło to na liczbę oraz atrakcyjność prowadzonych zajęć – mówi szefowa placówki, Monika Kombi Jankowska. Kierownictwo placówki nie ukrywa, że pojawił się bardzo duży problem i jedna wielka niewiadoma – co robić.

Faktura grozy w Domu Kultury na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu

Domkultury! na Bydgoskim Przedmieściu prowadzi zajęcia edukacyjne, kulturalne i integracyjne dla dzieci i młodzieży oraz seniorów, nie tylko z Bydgoskiego Przedmieścia. Więcej informacji o działalności placówki oraz możliwych formach wsparcia – przeczytacie więcej TUTAJ i na Facebooku placówki TUTAJ.​

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Faktura grozy w Domu Kultury na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu