Czy święta Bożego Narodzenia będą białe? Jest na to szansa!

2021-12-22 9:26 Mariusz Luda

Czy Boże Narodzenie A.D. 2021 będzie białe? Jest na to duża szansa, bo wraz z prognozowanymi, piątkowymi opadami białego puchu - mróz nadal będzie trzymać.​ I to w dzień i w nocy.

Na razie w Toruniu jest biało, choć może nie aż tak. Ale synoptycy zapowiadają opady śniegu w piątek i sobotę. Weekend to od 2 do 4 stopni mrozu w ciągu dnia i nawet siedem stopni poniżej zera w niedzielę w nocy. Jeżeli popada mocno - to święta będą białe! I na to liczą mieszkańcy Torunia.

Czy święta w Toruniu będą białe?

Początek przyszłego tygodnia to nadal mróz, ale już bez opadów. Trzymamy kciuki za śnieżne i mroźne święta i zimę w ogóle. 17 stycznia dzieci z kujawsko-pomorskiego rozpoczną ferie zimowe i na to zimowe szaleństwo zapewne też liczą. A ferie potrwają w tym pierwszym turnusie do 30 stycznia. Wraz z dziećmi z Kujaw i Pomorza odpoczywać będą najmłodsi i nieco starsi z lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!