Bombki, stroiki na święta. Zrobione własnoręcznie będą cieszyć podwójnie!

i

Autor: Mariusz Luda Z naszym mikrofonem i kamerą byliśmy w KGW Czarne Błoto

Bombki, stroiki na święta. Zrobione własnoręcznie będą cieszyć podwójnie!

2021-12-24 11:37

Cały czas trwa przedświąteczna gorączka zakupów i czas przygotowań do Bożego Narodzenia. Wigilia to już najwyższy czas, w którym już z samego rana w wielu domach unosi się zapach wypieków i świątecznego drzewka. Często też, podtrzymujemy nasze tradycje pomimo czasu epidemii. By tradycji stało się za dość - stroiki i ozdoby świąteczne wykonywaliśmy własnoręcznie. A to cieszy podwójnie!

Z zachowaniem zasad bezpieczeństwa spotykaliśmy się i zapewne spotkamy się przy wigilijnym stole, by zadbać o rodzinną atmosferę świąt, ale też i o ozdoby świąteczne takie, jak ręcznie malowane bombki lub stroiki świąteczne na stół wigilijny. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie szczepienia które dają nadzieję na powrót do normalności. Z naszym mikrofonem przyglądaliśmy się warsztatom tworzenia stroików świątecznych w Kole Gospodyń Wiejskich w Czarnym Błocie. Wszyscy po szczepieniu, z dystansem i maseczkami na twarzy, ale chętnych nie brakowało.

Bombki, stroiki na święta. Praca wre pomimo epidemii
Stroiki pięknie prezentują się na Święta! To coroczna tradycja KGW w Czarnym Błocie.

​Wszystkim życzymy zdrowych, pogodnych i spokojnych świat Bożego Narodzenia!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Bombki, stroiki na święta. Zrobione własnoręcznie będą cieszyć podwójnie!