Wygraj zaproszenie na walentynkową kolację! Radio SuperNova Szczecin zaprasza do świętowania

2023-02-09 13:29 Denver
Serce
Autor: Ylanite/CC0/pixabay.com

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Nie masz pomysłu na prezent dla ukochanej osoby? Przychodzimy z pomocą! Wygraj zaproszenie na romantyczną kolację w rytm polskich i romantycznych kawałków w Bukowym Parku. Szczegóły konkursu znajdziesz poniżej.

Święto zakochanych już 14 lutego, a w Szczecinie jest wiele miejsc, aby spędzić ten czas wyjątkowo. Nie masz pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki? Marzy Ci się romantyczna kolacja przy świecach z najlepszymi polskimi hitami w tle? Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! Spędź Walentynki w Bukowym Parku i delektuj się romantyczną atmosferą! Właśnie na ten specjalny walentynkowy wieczór mamy dla Was zaproszenie na romantyczną kolację. Co zrobić by je wygrać? To banalnie proste! Wystarczy napisać nam dlaczego Wasza druga połówka jest wyjątkowa, a następnie przesłać odpowiedź na adres: szczecin@radiosupernova.pl

To nie koniec niespodzianek! Na miejscu spotkacie naszą ekipę Radia SuperNova Szczecin i będziecie mieli okazję złożyć życzenia swoim bliskim, którzy następnie usłyszą je na naszej antenie. Dodatkowo czekać będzie na Was romantyczny kącik do zdjęć, a także upominki od naszej redakcji.

Walentynki - randka z gwiazdą, prezenty i CEGŁA #EwelinaPyta