Radio SuperNova Szczecin zaprasza na wakacje pełne atrakcji! [GALERIA]

2021-07-09 12:54 Denver
Radio SuperNova Szczecin zaprasza na wakacje pełne atrakcji! Przed nami dwa miesiące super zabawy!
Autor: Radio SuperNova Radio SuperNova Szczecin zaprasza na wakacje pełne atrakcji! Przed nami dwa miesiące super zabawy!

Jeśli chcecie dobrze zacząć wakacje, to tylko z Radiem SuperNovą Szczecin. Przez najbliższe tygodnie, nasza ekipa SuperLata będzie mówiła o najlepszych miejscówkach w naszym mieście. Zabierzemy Was nad wodę, na rower czy imprezę. Znajdziecie nas również w „Holiday Park Szczecin”. Z tego miejsca mamy dla Was ciekawe fotki.

Przed nami jeszcze kilka tygodni gorących wakacji. A to wszystko dzięki Radiu SuperNova i akcji SuperLato 2021. Jesteśmy wszędzie, gdzie coś się dzieje i gdzie gra muzyka. W trakcie akcji SuperLato 2021 spotykamy się również ze specjalnymi gośćmi, którzy opowiadają o tym czym żyje Pomorze Zachodnie, a także co robić w wolnym czasie w Szczecinie. Przed mikrofonem pojawi się między innymi rzeczniczka Centrum Żeglarskiego, która opowie o atrakcjach związanych z wodną częścią Szczecina. Powiemy Wam gdzie i kiedy zrobicie najpiękniejsze zdjęcia, w których miejscach są najlepsze imprezy oraz gdzie wybrać się ze znajomymi na wypoczynek. Tylko w Szczecinie zjecie frytki w bułce!

SuperLato sponsor Szczecin
Autor: Holiday Park Szczecin
Reni Jusis kończy nietypową płytę - jaką? Zdradziła to Monice Król w Radiu SuperNova

SuperLato 2021 Szczecin: gdzie nas spotkasz?

Wszędzie, możemy towarzyszyć Ci każdego dnia, w każdej chwili. Wystarczy, że ustawisz swoje radio na 93,2. Jeżeli jednak będziesz chciał przybić z nami piątkę albo strzelić sobie selfiaka - wbijaj do Holiday Park Szczecin na Łasztowni.

  • Dziś byliśmy w Holiday Park Szczecin, gdzie powstała nasza SuperStrefa. Naszym gościem był Tomasz Osak, który opowiadał nam i Wam o Templariadzie. O wydarzeniu możecie posłuchać na antenie Radio SuperNowa Szczecin.
  •  W weekend będziemu w szczecińskich multipleksach. Szukajcie nas również na Arkonce.