Przymrozki o poranku w Szczecinie - powinniśmy się przyzwyczajać [PROGNOZA POGODY]

2021-11-29 6:20 Paweł Czyżewski
pogoda Szczecin
Autor: MariaGodfrida/Pixabay.com

Okrągłe "0" pokazywały dziś rano Szczecińskie termometry. Takie wartości przed wschodem słońca będą nam towarzyszyły nie tylko w najbliższych dniach, ale także tygodniach. Warto więc przestawić się na tryb zimowy, zarówno wybierając ubrania, jak i prowadząc samochód.

2 stopnie powyżej zera to maksymalne wartości, prognozowane na dziś, jednak padający deszcz, które dziś się spodziewamy, będzie powodował, że będziemy odczuwać temperatury minusowe. Szczególną ostrożność powinni zachować szczecińscy kierowcy, bo na drogach naszego miasta może być bardzo ślisko. 

Ciśnienie w naszym mieście nie będzie dziś na zbyt wysokim poziomie, więc kawa może być bardzo przydatna z dwóch powodów: pozwoli się ogrzać oraz nieco nas pobudzi. 

Najbliższe dni nie przyniosą większych zmian w pogodzie. Parasolki mogą być przydatne aż do końca tygodnia, podobnie jak zestaw: czapka, szalik i rękawiczki. Poza deszczem, w naszym mieście pojawić się może także śnieg, jednak na utrzymanie się białego puchu nie powinniśmy się nastawiać. Będzie raczej topniał na bieżąco z powodu dodatnich temperatur. 

Źródło: Przymrozki o poranku w Szczecinie - powinniśmy się przyzwyczajać [PROGNOZA POGODY]