LFA Szczecin: ​Szczecińskie piłkarki z nowym trenerem

2021-07-02 12:39 EMZET Denver
Paweł Osuch
Autor: LFA Szczecin

Paweł Osuch został nowym szkoleniowcem drużyny Ladies Football Academy Szczecin.

W swojej karierze prowadził klub Olimpii Szczecin oraz kadrę ZZPN U-16 Dziewcząt. Z Olimpijkami dotarł nawet do 1/8 PP. Teraz czas na nowe wyzwania:

- Przede wszystkim jestem podekscytowany tym, że wracam na ławkę trenerska w piłce kobiecej. Cieszę się ze jest to LFA Szczecin, bo to klub, któremu od początku istnienia kibicuje, za który trzymałem kciuki, aby się rozwijał. Jest to klub, w którym jest bardzo profesjonalna organizacja. Przychodzę do LFA, gdyż wierze w ten projekt! Chce zbudować silną drużynę, która będzie grała ofensywnie i z odpowiednią jakością w każdym momencie meczu, ale również taką która będzie miała mentalność zwycięzców. Jestem świadom, czego się ode mnie oczekuje, razem z Prezesem Piotrem mamy jasno określony cel na przyszły sezon. Dlatego właśnie uważam, że jestem gotowy na to wyzwanie i nie mogę się doczekać rozpoczęcia pracy z zawodniczkami oraz innymi ludźmi w zespole. Już od pierwszego spotkania, podpisania umowy mam tylko dobre przeczucia, a to tylko dodaje mi energii do działania - mówi Paweł Osuch

Już niedługo zawodniczki LFA Szczecin rozpoczną przygotowania do kolejnego sezonu w III lidze. Cel na przyszły sezon? Awans do wyższej ligi.

"Ale urwał!" - co wiesz o hicie Internetu ze Szczecina?

Pytanie 1 z 7
Dokończ wypowiedź: "Ale urwał! Ale to było..."
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021
Źródło: LFA Szczecin: ​Szczecińskie piłkarki z nowym trenerem