Krótki urlop Portowców, a potem powrót do ciężkiej pracy

2021-12-27 11:03 Paweł Czyżewski
Pogoń Szczecin
Autor: Pogoń Szczecin

Znamy plany Pogoni Szczecin dotyczące przygotowań do rundy wiosennej trwającego sezonu. Po ostatnim spotkaniu ligowym Portowcy udali się na odpoczynek. Po przerwie świąteczno-noworocznej kalendarz treningów i zajęć będzie dość mocno wypełniony.

Piłkarze oraz sztab szczecińskiej drużyny spotkają się po raz pierwszy po przerwie 7 stycznia i przez kolejne 5 dni będą trenować na obiektach w Szczecinie. 13 stycznia wylecą na obóz przygotowawczy do Turcji. Mieszkać i trenować będą w dobrze im znanym ośrodku treningowym w Belek. Tam zagrają trzy mecze sparingowe. Rywale Pogoni są aktualnie ustalani.  Do Polski Portowcy powrócą 23 stycznia i już kolejnego dnia znowu będą trenowali na własnych boiskach. Przed rozpoczęciem ligowych zmagań, planowane jest zorganizowanie jeszcze jednego meczu kontrolnego.

Pogoń Szczecin wznowi ligowe rozgrywki ligowe 5 lutego. W pierwszej kolejce po zimowej przerwie Granatowo-Bordowy udadzą się do Gliwic na mecz z miejscowym Piastem.

Warto przypomnieć, że tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zarząd Pogoni Szczecin zrobił niespodziankę kibicom. Benedikt Zech podpisał z klubem nową, 3,5 - letnią umowę, a to może oznaczać tylko to, że Pogoń zamierza grać w tym sezonie o najwyższe cele. 

Rozebrali się i wskoczyli do lodowatej wody. Tak świętują szczecińskie morsy

Co wiesz o Pogoni Szczecin?

Pytanie 1 z 10
Początki klubu sięgają roku...
Źródło: Krótki urlop Portowców, a potem powrót do ciężkiej pracy