​Król strzelców Centralnej Ligi Juniorów na dłużej w Pogoni Szczecin!

2021-06-22 7:46 Denver
Łukasiak
Autor: Materiały Prasowe Pogoń Szczecin

17-letni Kacper Łukasiak przedłużył kontrakt z Pogonią Szczecin. Nowa umowa wiąże pomocnika z Dumą Pomorza do końca czerwca 2024 roku.

Urodzony 24 września 2003 roku zawodnik jest wychowankiem Akademii Pogoni. W szczecińskim klubie przeszedł wszystkie etapy szkolenia. W sezonie 2020/21 rozegrał 26 meczów w Centralnej Lidze Juniorów U18 oraz 7 spotkań w III-ligowym zespole rezerw. Łukasiak jest także świeżo upieczonym Mistrzem Polski juniorów oraz królem strzelców rozgrywek CLJ U18. W zakończonym sezonie tych rozgrywek zdobył 21 bramek.

- Kacper jest doskonałym przykładem tego, jak nieustanną pracę można przekuć w rozwój i sukcesy - mówi szef pionu sportowego Dariusz Adamczuk. – Jest świeżo upieczonym Mistrzem Polski juniorów i królem strzelców CLJ U18. Decyzja o przedłużeniu kontraktu zapadła oczywiście wcześniej i jest nagrodą za pracę. Kacper jest kolejnym zawodnikiem Akademii, który będzie trenował teraz z I zespołem. Umiejętności ma nieprzeciętne, życzę mu, by już niedługo miał okazję prezentować je wszystkim kibicom Pogoni Szczecin.

Łukasiak jest także świeżo upieczonym Mistrzem Polski juniorów oraz królem strzelców rozgrywek CLJ U18. W zakończonym sezonie tych rozgrywek zdobył 21 bramek.

Co wiesz o Pogoni Szczecin?

Pytanie 1 z 10
Początki klubu sięgają roku...
ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Źródło: ​Król strzelców Centralnej Ligi Juniorów na dłużej w Pogoni Szczecin!