Dni Rodziny

i

Autor: Centrum Inicjatyw Rodzinnych

wydarzenia

Kilka okazji - jedno świętowanie

2023-06-07 11:49

W ostatni weekend czerwca w Szczecinie odbędą się Dni Rodziny. To wydarzenie, które łączy w sobie Dzień Mamy, Dzień Dziecka i Dzień Taty. Wspólna impreza rozpocznie się 23 czerwca i potrwa do niedzieli - 25 czerwca. Co kryje się w programie?

Dni Rodziny w Szczecinie. Co w programie?

- W Centrum Inicjatyw Rodzinnych organizujemy na początek dni otwarte. Tu dowiecie się na czym polega nasza praca, czym się zajmujemy i z oferty jakich warsztatów możecie skorzystać nie tylko u nas, ale i u naszych partnerów. Sobota to wielki piknik na Jasnych Błoniach. Poza standardowymi, festynowymi atrakcjami takimi jak malowanie buziek, różnego rodzaju animacjami przewidzieliśmy też atrakcje sportowe. Będzie również okazja do rozmowy z dietetykiem i możliwość wykonania bezpłatnej analizy składu ciała. W niedzielę, już tak bardziej na spokojnie zapraszamy na spotkanie w Inkubatorze Kultury, przy ognisku, z kiełbaskami - mówi Maciej Homis, rzecznik CIRu. Będzie również okazja aby zaprezentować swoje talenty.

- Oprócz dobrze znanych tańców czy takiego festiwalu piosenki, chcemy zaprezentować też inne zaskakujące talenty szczecińskich rodzin. Okazuje się, że mają oni dużo ciekawych zainteresowań i pasji - dodaje Angelika Muchowska z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Szczecinie, które jest współorganizatorem akcji. Zgłoszenia do rodzinnego talent show są jeszcze przyjmowane do piątku (9.06).

Wstęp i udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Po więcej szczegółów klikajcie TUTAJ

Źródło: Kilka okazji - jedno świętowanie